اتحادیه انجمن های طب سنتی 

مرکزآموزش ماساژ ایران نماینده کشورهای خاورمیانه

  دوره ماساژ ورزشی  

   دوره ماساژ ورزشی   

مقدمه :

با توجه به روند پیشروی ماساژ و ورزش حرفه ای در کشور ما ، نیاز به افراد حرفه ای ماساژور نیز به طور جدی احساس میشود . بنابراین دوره  ماساژ ورزشی ، تربیت و آموزش  ماساژورهای  ورزشی میباشد که آنها بتوانند  کاملا حرفه ای طبق استانداردهای بین المللی کار ماساژ را برای  جامعه ورزشی کشور انجام  دهند .

نام دوره :  ماساژ  ورزشی

هدف : آموزش آکادمیک حرفه ای  ماساژ طبق استاندارد بین المللی

مخاطبان : درمانگران ، ماساژورهای تیمهای ورزشی ، استخرها و مراکز ورزشی ،  دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف تربیت بدنی ، پزشکی ، فیزیوتراپی ، روانشناسی و کلیه مربیان و ورزشکاران رشته های مختلف ورزشی  و علاقمندان به علم ماساژ

شرح جزئیات دوره مربیگری ماساژ :

مدرسان این دوره :

موضوعات درسی : آشنایی با آناتومی و فیزیولوژی بدن ، انجام عملی تکنیکهای آکادمیک ماساژ ورزشی و تکنیکهای پیشرفته استفاده از آرنج و ساعد .

شرایط حضور در دوره : در حال حاضر این دوره فقط برای آقایان برگزار میشود ، حداقل سن 18 سال و سلامت جسمانی در حد طبیعی باشد .

زمانبندی و تاریخ برگزاری : طول دوره 3 روز میباشد و از ساعت 9 صبح تا 5 بعداز ظهر ادامه دارد . تاریخ دقیق به زودی اعلام میشود ، با توجه به محدودیت حضور در کلاس ، الویت با کسانی میباشد که ثبت نام کرده باشند .

محل برگزاری :  تبربز - هیئت پزشکی  ورزشی

لوازم کمک آموزشی :  ---

مدارک پایانی دوره : در پایان روز آخر و کسب موفقیت در دوره ماساژ ورزشی  ، مدارک بین المللی این رشته به 2 زبان فارسی ، انگلیسی و  که مورد تایید وزارت بهداشت تایلند و اتحادیه انجمن طب سنتی تایلند میباشد  ارائه میگردد . که در صورت نیاز قابل پیگیری و استعلام از سفارتخانه و یا ارسال نامه رسمی جهت تایید مدارک را دارا میباشد .

شهریه دوره : 

ارتباط فارغ التحصیلان این دوره با مرکز آموزش ما : پس از پایان دوره ، اسامی فارغ التحصیلان  در لیست ما قرار خواهند گرفت و در هر جای دنیا که باشند  مورد پشتیبانی ما خواهند بود .

 

توجه بسیار مهم : با توجه به موقعیت آموزشی و شغلی مربی لطفا سوالات خود را بوسیله ایمیل info@iranbodywork.com   بپرسید و فقط در مواقع ضروری با شماره همراه مربی تماس حاصل نمایید .

 

 © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است
Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved