بنام خدا

 طرح پروژه سرمایه گذاری ، مشارکت ، واگذاری و کارآفرینی

 

شرایط همکاری نماینده

 

تعریف همکار معرف : کلیه افرادی که با استفاده از کد رمز ورودی ، دسترسی مجاز به این صفحه را دارند جزء همکاران ما به حساب میایند و اجازه بازاریابی و تصمیم گیری برای قبول و یا رد اشخاص حقیقی و حقوقی را طبق شرایط مرکز و توافقات اولیه را دارند و یک کد معرف به همکار داده خواهد شد که بر اساس این کد مشتریان قابل شناسایی و پیگیری خواهند شد .

تعریف کد معرف :  کد منحصر به فردی میباشد که پس از قبول شرایط همکاری ، به همکار داده خواهد شد تا در مواقع لزوم از کد استفاده نماید .

1- شرایط تقسیم سهم مبلغ دریافتی  :

به طور کلی 30 درصد مبلغ دریافتی به همکار تعلق میگیرد . به طور مثال اگر مبلغ قیمت 2 میلیون تومان از سرمایه گذار دریافت گردد ، مبلغ 600هزار تومان به همکار معرف تعلق میگیرد . و این موضوع کاملا محرمانه باقی خواهد ماند . 

توجه : حداکثر سقف مبلغ پرداختی به همکار به ازای هر دامنه مبلغ 1 میلیون تومان میباشد ، زیرا اگر مبالغ بیشتر از 3 میلیون تومان از مشتری دریافت شود ، جهت خدمات بیشتر هزینه خواهد شد . 

2- نحوه شناسایی معرف :  همکار میبایستی کد معرف را به مشتری و یا مشتریان خود بدهد و زمانیکه مشتری زمان واگذاری این کد را به ما بدهد ، مشخص میشود که کدام همکار این مشتری را هدایت کرده است ، و برای مطمئن تر شدن ، همکار میتواند مبلغی از سهم خودش را به مشتری تخفیف بدهد به اینصورت که به مشتری عنوان میکند اگر این کد را ارائه بدهید به شما تخفیف داده خواهد شد . زمانیکه مشتری برای اولین بار کد را ارائه دهد این مشتری به نام همکار معرف کد ، ثبت میشود و با همکار تماس گرفته میشود تا مبلغ تخفیف را مشخص کند ( بهتر هست که در ابتدا مبلغ تخفیف مشخص نشود که مشتری کد را ارائه دهد ) .

3- زمان پرداخت مبلغ سهم معرف :  زمان پرداخت میتواند متفاوت باشد و بر اساس تفاهم باشد ، اما به طور کلی زمان پرداخت مبلغ حداقل 45 روز پس از انتقال وجه از طرف مشتری میباشد . و اگر به هر دلیلی در این مدت مشخص شود که مشتری به هر دلیلی تقلب کرده است و یا به هر دلیلی معامله فسخ شود ، هیچ مبلغی به همکار تعلق نخواهد گرفت  .

4- چگونگی دریافت وجه از مشتری :  نحوه دریافت مبلغ از مشتری بر اساس تفاهم میباشد و قابل تعریف میباشد .

5- قیمتهای واگذاری و سرمایه گذاری و خدمات : قیمتهای واگذاری بر اساس نام دامنه ، شخص و یا مرکز تحویل گیرنده و تصمیم هیئت مدیره متغییر میباشد که بر اساس میزان سرمایه متقاضی بهترین روشها ارائه خواهد شد .

6- واجدین شرایط واگذاری :  با توجه به اینکه هدف ما ایجاد یک خانواده بزرگ همکار و مشارکت افراد میباشد بنابراین بر اساس شرایط شخص و یا مرکز متقاضی ، هیئت مدیره مرکز با مشورت مربیان و یا نمایندگان تصمیم نهایی را جهت واگذاری خواهند گرفت و هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که هر درخواست کننده ای واجد شرایط سرمایه گذاری باشد و در واقع ما به دنبال سرمایه گذار به تنهایی نیستیم  ، بلکه نیاز به سرمایه گذار متخصص جهت ایجاد یک تیم قوی مدیریتی ، علمی ، آموزشی و خدماتی هستیم .

7- زمان تحویل نهایی و واگذاری دامنه :  تحویل نهایی و انتقال سند نهایی ، تنها زمانی صورت میگیرد که کل مبلغ پرداخت شده باشد ، چرا که پس از انتقال نهایی مرکز ما هیچ کنترلی نخواهد داشت و در واقع تحویل گیرنده دامنه صاحب امتیاز اصلی خواهد شد و پس از انتقال انجام شده به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد شد . 

8- حل اختلافات : با توجه به اینکه کلیه کارها بر اساس روال قانونی پیش میرود اگر به هر دلیلی بین مشتری و ما مشکلی پیش بیاید که با صحبتهای اولیه قابل حل نباشد ، قضاوت را به مراجع قانونی واگذار خواهیم نمود . و در صورتیکه مشخص شود مشکل از طرف معرف و همکار میباشد ، همکار و یا معرف میبایستی پاسخگوی قانونی به ما و یا مشتری باشد .

9- زمانبندی و تاریخ اعتبار قیمتها و شرایط  : قیمتها و شرایط در هر لحظه احتمال دارد تغییر کند ، بنابراین همکار معرف در صورت تمایل به ادامه همکاری میبایستی بر اساس شرایط جدید همکاری را انجام دهد .

 

  © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved