بنام خدا

 طرح پروژه سرمایه گذاری ، مشارکت ، واگذاری و کارآفرینی

 

مرکزبین المللی آموزشی ایران پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه های آموزشی و بازاریابی و روابط بین الملل ، طبق طرح پیاده سازی راه و روشی موفق جهت واگذاری واحدهای آموزشی ، علمی ، تحقیقاتی ، تجاری و تبلیغاتی خود به مراکز و یا اشخاص متخصص که تمایل به سرمایه گذاری و مشارکت دارند ، و یا افراد متخصص واجد شرایط که توانایی سرمایه گذاری را ندارند  ، شروع به اجرا و پیاده سازی این پروژه نموده است . بنابراین کلیه مراکز و افراد متخصص ، دانشجویان ، دانش آموزان ، هنرجویان ، مربیان و ... در هر رشته تخصصی میتوانند فرم تقاضا را پر نمایند تا بر اساس الویت و تصمیم گیری هیئت مدیره و مربیان و اعضاء قدیمی تر ، پس از توجیه اقتصادی و ارائه طرح از آنها دعوت به مشارکت نماییم . 

قابل ذکر میباشد که این پروژه جهت جذب سرمایه گذار نمیباشد ، بلکه واگذاری بخشهایی به متخصصین سرمایه گذار و یا متخصصین بدون سرمایه میباشد . بنابراین سرمایه گذارانی که فقط تمایل به سرمایه گذاری دارند واجدین شرایط نمیباشند . 

- متخصصین واجد شرایط : منظور از متخصصین کسانی میباشد که به نوعی توانایی انجام کاری را داشته و توانمند باشند . 

- مدارک لازم : پر نمودن فرم در خواست و ثبت مشخصات ، و  ارسال اسکن کارت ملی زمان پر کردن فرم و یا ارسال به آدرس ایمیل ما . جهت پر نمودن فرم در خواست میبایستی کد رمز ورودی به فرم را داشته باشید و همینطور زمان پر نمودن فرم میبایستی  کد معرف را  به فرم  را وارد نمایید و در صورتیکه کد رمز ورودی و یا کد معرف ندارید ابتدا فرم همکاری را پر نمایید  تا کد رمز ورودی و کد معرف برای شما ارسال گردد .

- شرایط و کلیات پروژه :  پس از ارسال فرم درخواست و ثبت مشخصات ، بر اساس اطلاعات ثبت شده شما ، طرح اختصاصی فقط به ایمیل شما ارسال خواهد گشت . 

   با تشکر  

مدیریت مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران

info@iranbodywork.com  © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved