توجه : با توجه به مشاهده جعل صدور مدارک بین المللی توسط افراد سودجو و افرادی که خود را نماینده و یا مربی ما معرفی مینمایند لطفا قبل از هر گونه پرداخت وجه و یا ثبت نام حضوری در کلاسهای آموزشی ، توسط ایمیل زیر با ما مستقیما در ارتباط باشید و درخواست خود را ارسال نمایید و جهت دریافت سریع پاسخ خود ، فرم عضویت در خبرنامه را پر و ارسال نمایید ، مراکز و مربیانی که در این صفحه معرفی نشده اند ارتباطی به مرکز ما ندارند و ما در قبال آنها هیچ مسئولیتی نخواهیم داشت . به زودی در همین صفحه لیست کامل مراکز و مربیان معتبر که در ایران با مرکز ما همکاری مینمایند را معرفی خواهیم نمود

برگزاری دوره های آموزش ماساژ زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای و فدارسیون پزشکی ورزشی : 

در حال حاضر دوره های آموزشی ماساژ به طور مستقیم زیر نظر دو مرکز معتبر داخلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و فدارسیون پزشکی و ورزشی در داخل ایران برگزار میگردد ، با توجه به این موضوع و اهداف اصلی ما ، مرکز آموزش ماساژ ایران در حال حاضر ثبت نام کلاسهای آموزش ماساژ خود را در تهران به طور مستقیم متوقف نموده است و هیچ ثبت نام جدیدی در مرکز آموزشی تهران - ایران انجام نمیشود ، و کلاسهای آموزشی جدید مطابق با استانداردهای جدید زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی و البته مطابق با استاندارد های آموزش بین المللی برگزار خواهد شد ، کلاسهای آموزشی افرادی که قبلا ثبت نام نموده اند مطابق برنامه آموزشی قبلی ادامه خواهد داشت . دوره های آموزشی و ثبت نام های جدید زیر نظر مراکز همکار با ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای ، فدراسیون پزشکی و ورزشی و یا آکادمی ملی المپیک برگزار و پس از طی دوره مدارک معتبر داخلی و خارجی بین المللی ارائه خواهد شد . 

لطفا جهت دریافت خبرها و برنامه های آموزشی جدید ، و دوره های آموزش از راه دور ، فرم عضویت در خبرنامه در بالای صفحه را پر و ارسال نمایید  . 

آموزش زیر نظر مربیان داخلی در تهران و یا شهرستانها طبق روال قدیم با شرایط زیر انجام میشود : 

1- دوره های آموزش ماساژ و اسپا در روستاها و شهرستانهایی که هنوز دوره های رسمی زیر نظر فنی حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی برگزار نمیشود .

2- دوره های آموزشی برای افرادی که امکان و توانایی حضور در کلاسهای فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی و ورزشی را ندارند ، مثلا افراد روشندل . 

3- آموزش شاخه هایی از ماساژ طبق استاندارد بین المللی که هنوز در سازمان فنی و حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی و ورزشی تعریف نشده است . 

4- آموزش دوره های مربیگری بین المللی ماساژ که هنوز در سازمان فنی حرفه ای و یا فدارسیون ورزشی و پزشکی تعریف نشده است .

5- برگزاری دوره های آموزش از راه دور طبق استاندارد بین المللی برای افرادی که امکان و یا توانایی حضور در کلاسهای آموزشی ماساژ را ندارند . 

6- دوره های آموزشی در کشورهای ژاپن ، تایلند ، تایوان ، آلمان ، کانادا در مراکز رسمی آموزشی ما طبق روال گذشته برگزار میشود . 

7- دوره های آموزشی در شهر های مشهد ، بندر عباس ، شیراز ، ساری ، گرگان ، رشت ، اصفهان ، تبریز و اردبیل طبق روال گذشته برگزار میشود .


 با توجه به محدودیت زمان جهت پاسخگویی به سوالات شما عزیزان ، شماره تماس اساتید و ارتباط مستقیم در شبکه های اجتماعی فقط برای شاگردان میسر میباشد

ارتباط مستقیم با ما


 شماره های فکس دفتر مرکزی جهت اخذ نمایندگی
لطفا درخواست همکاری و یا نمایندگی خود را به آدرس ایمیل و یا فکس ما ارسال نمایید ، نمایندگی داخلی فقط به مراکزی داده خواهد شد که در ایران به ثبت رسیده باشند و دارای مجوزهای قانونی معتبر باشند 
کلیه انجمنهای ماساژ ورزشی ، انجمنهای پزشکی و ماساژ درمانی و غیره ، میبایستی معرفی نامه رسمی از نهاد مربوطه را فکس نمایند

Emails:                                                      :  آدرسهای  پست الکترونیک

-------------------------------------------------------------

info@iranbodywork.com              روابط عمومی

------------------------------------------------------------

estelam@iranbodywork.com     پیگیری اعتبار مدارک بین المللی

------------------------------------------------------------

problems@iranbodywork.com     پیشنهادات و انتقادات

© 1393 -1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است
Copyright © 2014 - 2008 IranBodyWork.com , All rights reserved

    لطفا جهت دریافت پاسخ سوالات خود از پست الکترونیکی استفاده کنید و  مشخصات کامل خود را نیز در ایمیل ذکر کنید ، به ایمیلهایی که بدون مشخصات کامل و شماره تماس باشند  ترتیب اثر داده نخواهد شد

 © 1393 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است
Copyright © 2014 IranBodyWork.com , All rights reserved