توجه : با توجه به مشاهده جعل صدور مدارک بین المللی توسط افراد سودجو و افرادی که خود را نماینده و یا مربی ما معرفی مینمایند لطفا قبل از هر گونه پرداخت وجه و یا ثبت نام حضوری در کلاسهای آموزشی ، توسط ایمیل زیر با ما مستقیما در ارتباط باشید و درخواست خود را ارسال نمایید و جهت دریافت سریع پاسخ خود ، فرم عضویت در خبرنامه را پر و ارسال نمایید ، مراکز و مربیانی که در این صفحه معرفی نشده اند ارتباطی به مرکز ما ندارند و ما در قبال آنها هیچ مسئولیتی نخواهیم داشت . به زودی در همین صفحه لیست کامل مراکز و مربیان معتبر که در ایران با مرکز ما همکاری مینمایند را معرفی خواهیم نمود

 لطفا با ارسال فرم عضویت در خبر نامه جهت دریافت آخرین اخبار آموزشی مربوط به کلاسهای آموزش اسپا ، ماساژ و طب سنتی ، طب فشاری و طب فیزیکی ، زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای ، فدراسیون پزشکی و ورزشی ، آکادمی ملی المپیک ، در مرکز ما عضو شوید و از تخفیفهای ویژه و دریافت فیلمهای آموزشی معتبر و محصولات و ارائه خدمات ماساژ و اسپا مربوط به اعضاء برخوردار شوید

برگزاری دوره های آموزش ماساژ زیر نظر سازمان آموزش فنی و حرفه ای و فدارسیون پزشکی ورزشی : 

در حال حاضر دوره های آموزشی ماساژ به طور مستقیم زیر نظر دو مرکز معتبر داخلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و فدارسیون پزشکی و ورزشی در داخل ایران برگزار میگردد ، با توجه به این موضوع و اهداف اصلی ما ، مرکز آموزش ماساژ ایران در حال حاضر ثبت نام کلاسهای آموزش ماساژ خود را در تهران به طور مستقیم متوقف نموده است و هیچ ثبت نام جدیدی در مرکز آموزشی تهران - ایران انجام نمیشود ، و کلاسهای آموزشی جدید مطابق با استانداردهای جدید زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی ورزشی و البته مطابق با استاندارد های آموزش بین المللی برگزار خواهد شد ، کلاسهای آموزشی افرادی که قبلا ثبت نام نموده اند مطابق برنامه آموزشی قبلی ادامه خواهد داشت . دوره های آموزشی و ثبت نام های جدید زیر نظر مراکز همکار با ارائه مدارک معتبر فنی و حرفه ای ، فدراسیون پزشکی و ورزشی و یا آکادمی ملی المپیک برگزار و پس از طی دوره مدارک معتبر داخلی و خارجی بین المللی ارائه خواهد شد . 

لطفا جهت دریافت خبرها و برنامه های آموزشی جدید ، و دوره های آموزش از راه دور ، فرم عضویت در خبرنامه در بالای صفحه را پر و ارسال نمایید  . 

آموزش زیر نظر مربیان داخلی در تهران و یا شهرستانها طبق روال قدیم با شرایط زیر انجام میشود : 

1- دوره های آموزش ماساژ و اسپا در روستاها و شهرستانهایی که هنوز دوره های رسمی زیر نظر فنی حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی برگزار نمیشود .

2- دوره های آموزشی برای افرادی که امکان و توانایی حضور در کلاسهای فنی و حرفه ای و فدراسیون پزشکی و ورزشی را ندارند ، مثلا افراد روشندل . 

3- آموزش شاخه هایی از ماساژ طبق استاندارد بین المللی که هنوز در سازمان فنی و حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی و ورزشی تعریف نشده است . 

4- آموزش دوره های مربیگری بین المللی ماساژ که هنوز در سازمان فنی حرفه ای و یا فدارسیون ورزشی و پزشکی تعریف نشده است .

5- برگزاری دوره های آموزش از راه دور طبق استاندارد بین المللی برای افرادی که امکان و یا توانایی حضور در کلاسهای آموزشی ماساژ را ندارند . 

6- دوره های آموزشی در کشورهای ژاپن ، تایلند ، تایوان ، آلمان ، کانادا در مراکز رسمی آموزشی ما طبق روال گذشته برگزار میشود . 

7- دوره های آموزشی در شهر های مشهد ، بندر عباس ، شیراز ، ساری ، گرگان ، رشت ، اصفهان ، تبریز و اردبیل طبق روال گذشته برگزار میشود .


ارتباط مستقیم با ما


 شماره های فکس دفتر مرکزی جهت اخذ نمایندگی
لطفا درخواست همکاری و یا نمایندگی خود را به آدرس ایمیل و یا فکس ما ارسال نمایید ، نمایندگی داخلی فقط به مراکزی داده خواهد شد که در ایران به ثبت رسیده باشند و دارای مجوزهای قانونی معتبر باشند 
کلیه انجمنهای ماساژ ورزشی ، انجمنهای پزشکی و ماساژ درمانی و غیره ، میبایستی معرفی نامه رسمی از نهاد مربوطه را فکس نمایند
ماساژ
آموزش ماساژ
ماساژ
آموزش ماساژ

Emails:                                                      :  آدرسهای  پست الکترونیک

-------------------------------------------------------------

info@iranbodywork.com              روابط عمومی

------------------------------------------------------------

estelam@iranbodywork.com     پیگیری اعتبار مدارک بین المللی

------------------------------------------------------------

problems@iranbodywork.com     پیشنهادات و انتقادات

© 1393 -1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است
Copyright © 2014 - 2008 IranBodyWork.com , All rights reserved

    لطفا جهت دریافت پاسخ سوالات خود از پست الکترونیکی استفاده کنید و  مشخصات کامل خود را نیز در ایمیل ذکر کنید ، به ایمیلهایی که بدون مشخصات کامل و شماره تماس باشند  ترتیب اثر داده نخواهد شد

 © 1393 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است
Copyright © 2014 IranBodyWork.com , All rights reserved