آموزش رایگان ماساژ
:

آموزش ماساژ رایگان یک ترفند تجاری میباشد که افراد ساده را خیلی سریع جذب میکند و در مرحله بعدی هدفهای پنهان آشکار میشود . بنابراین هر جا که کلمه رایگان را میبینیم ابتدا باید کاملا بررسی کنیم که دلیل آموزش رایگان چیست ؟! و سپس اقدام به ثبت نام و ارائه مشخصات کنیم و هر کجا که احساس کردیم در حال ترقیب به خرید و یا پرداخت پول هستیم ، با دید بازتر این کار را انجام بدهیم . همیشه در نظر داشته باشیم که کسانیکه از طرفندهای تجاری استفاده میکنند ، ساعتها در کلاسهای فشرده آموزشی مارکتینگ حضور داشته اند و در این زمینه از ما جلوتر هستند . من خیلی از گروههای بزرگ تجاری را در اینجا میبینم که به صورت تیمی همکاری میکنند و علاوه بر کلاسهای فشرده روزانه ، تجربیات خود را در اختیار همدیگر قرار میدهند تا بتوانند سهم بزرگی از بازار داشته باشند .

البته مرکز ما هم به صورت رایگان آموزش ماساژ را ارائه کرده و میکند . به طور مثال چند سال پیش در یک پروژه آموزشی ماساژ در شهرداری جهت کارآفرینی ما دوره های رایگان ماساژ برگزار میکردیم ولی باید دو نکته را در نظر داشته باشید که اولا هدف ما کارآفرینی و فرهنگسازی بود و ثانیا در کنار شاگردان رایگان ، شاگردان دیگری را هم به ازای پرداخت مبلغ شهریه آموزش میدادیم که در نهایت به صورت برد برد هر دو طرف تامین مالی میشدیم . پس بنابراین در این دنیای تجاری هیچ چیزی رایگان نیست و فقط ترفند تجاری هست .

حتی در زمینه های نرم افزاری و یا خدمات هاست و یا ثبت رایگان دامنه و و بسایت هم باید بدونید که ظاهرا رایگان هست ولی معلوم نیست که پشت پرده چه خبره ... مثلا دامنه را رایگان برای شما ثبت میکنند و بعدها که وبسایت شما معروف شد و میخواهید تمدید کنید متوجه میشوید که دامنه به اسم شما ثبت نشده است ! و برای تمدید بایستی کلی پول پرداخت کنید . و یا حتی اگر به اسم شما هم ثبت شده است برای تمدید باید کلی پول پرداخت کنید ، چون قیمت تمدید شرکتهای مختلف با هم فرق میکند و یک شرکت سال اول رایگان هست ولی سال بعد چندین برابر از شما پول میگیرد .

و یا مثلا نرم افزار را رایگان به شما میدهند ولی از طریق همین نرم افزار ویروس را به کامپیوتر شما منتقل میکنند و یا مثلا با ارائه خدمات نرم افزاری رایگان اطلاعات بانکی و شخصی شما را از روی موبایل و یا کامپیوتر و یا تبلت شما بر میدارند ! ...

در تایلند آموزش ماساژ رایگان هست ، اما دولت این پروژه را جهت کارآفرینی پشتیبانی میکند