مراجل آموزشی تحصیلی مربوط به دانشجویان ترمیک ماساژ و اسپا ورودی فروردین ماه سال 1395 

( لطفا مراحل آموزشی را در این صفحه پیگیری کنید ) 

لطفا هر 2 یا 3 روز یکبار به این صفحه مراجعه نمایید ، اخبار آموزشی در این صفحه نمایش داده خواهد شد و فقط بعضی از موارد مهم برای شما توسط ایمیل ارسال خواهد شد 1395/01/28 

 نکات قابل توجه در رابطه با آموزش ماساژ صورت :

1-   از چه کرمی برای تمیز کردن پوست صورت استفاده میکنیم ؟ شما میتونید از انواع شیر پاک کن و یا صابون های گیاهی و یا کرمهای موجود در بازار استفاده کنید اما به زودی فایل پی دی اف انواع مواد گیاهی و طبیعی برای استفاده در ماساژ صورت ، پاکسازی پوست صورت ،  اسکراب پوست صورت ، و ماسک گذاری روی پوست صورت جهت دانلود در همین صفحه قرار خواهد گرفت .  

2-   برای آبرسانی از چه موادی در زمان ماساژ صورت استفاده میکنیم ؟ شما میتونید از آب معدنی و یا گلاب استفاده کنید .

3-   برای اسکراب صورت از چه موادی استفاده میکنیم ؟ فعلا برای اسکراب صورت میتونید از نمک دانه درشت و ریز به همراه کمی آب استفاده کنید .

4-   برای ماساژ صورت از چه کرم و یا روغنی استفاده میکنیم ؟ و فرق بین کرم و روغن چیست ؟ چه زمان از کرم و چه زمان از روغن استفاده میکنیم ؟ برای پوست صورت چرب از کرم استفاده میشود ولی برای پوست صورت خشک و غیر چرب از از روغن استفاده میشود ، نوع روغن و یا کرم بستگی نوع پوست و نیاز ماساژ گیرنده دارد ولی به طور کلی مثلا به جای کرم میتونید کمی عسل را با کمی ماست کم چرب قاطی کنید و ماساژ بدهید و به جای روغن میتونید از مثلا روغن زیتون غیر خوراکی و یا روغن بادام شیرین غیر خوراکی استفاده کنید و بقیه موارد در فایل پی دی اف آموزش داده خواهد شد  .

5-   برای درمان جوشهای صورت از چه روشی باید استفاد کنیم ؟ جوشهای صورت انواع مختلفی دارد که به دسته های مختلف بر اساس دلیل بوجود آمدن جوشها تقسیم میشوند که برای هر نوع جوش صورت نوع درمان مختلف میباشد ، در دوره های اولیه ماساژ صورت ما بر روی پیش درمان و زیبا سازی پوست صورت کار میکنیم و در ترمهای بالاتر به موضوع درمان میپردازیم چرا که برای درمان جوشهای صورت میبایستی اعضاء داخلی و ارتباط آنها و نیز فیزیولوژی کامل بدن را مطالعه کرده باشیم . جوشهای صورت معمولا ارتباط مستقیمی با مشکلات پوستی ، داخلی اعضاء بدن ، عصبها ، هورمونها ، سموم داخلی و یا حتی گاهی علل روانی دارند .


  

 

1395/01/28 

دوستان عزیز ضمن تشکر و سپاس از تمام ایمیلها و تماسهای محبت آمیزتون در اینجا از تک تک شما باز هم تشکر و قدردانی میکنم و توضیحاتی میدهم که شاید برای بعضی از شما تکراری باشد اما به اجبار برای افرادی که ایمیل ارسال میکنند و سوال میکنند که چرا ما هنوز برای آنها ایمیل ارسال نکرده ایم ، یا افرادی که بعد از پایان زمان ثبت نام اصرار به ثبت نام دارند ، یا کسانیکه مشکل کانکت شدن دارند و به طور کلی همه کسانی که هنوز موفق نشده ام که به طور انفرادی پاسخ ایمیلهای آنها را بدهم ، در اینجا به طور کامل توضیحاتی را مینویسم که امیدوارم مفید واقع شود


- وضعیت کلی و کنونی دوره های ترمیک آموزشی ماساژ : به طور کلی با توجه به تعداد بالای ثبت نامیها و محدودیتی که برای پاسخ دادن به سوالات و ایمیلها و آموزش مستقیم به تک تک دانشجویان را دارم ( چرا که ارتباط مستقیم با هر دانشجو برای تضمین کیفیت آموزش مهم میباشد و این امر از لحاظ فیزیکی برای من با تعداد زیاد دانشجو میسر نمیباشد ) به اجبار طبق قرار قبلی ما به ترتیب افرادی که زودتر ثبت نام کرده بودند را انتخاب و کلاسهای آموزشی مطابق با زمانبندی قبلی در حال اجرا میباشد ولی از آنجایی که دوستان زیادی ثبت نام اولیه را انجام و برای آموزش دوره های ماساژ تمایل نشان داده اند ، بنابراین تصمیم گرفتیم که در همین صفحه به طور رایگان فیلمها ، عکسها و مطالب آموزشی ماساژ را برای تمامی افرادی قرار دهیم تا جهت کارآفرینی آنان قدمی برداشته باشیم ، بنابراین همه شما عزیزانی که به هر دلیلی موفق به پذیرش در دوره های آموزشی ماساژ ما نشده اید میتونید در همین صفحه پیگیر دوره های آموزشی به صورت کاملا رایگان باشید .

بنابراین ما از طریق همین صفحه آموزش همگانی ماساژ رایگان را شما عزیزان مینماییم که هر چند روز مطالب آموزشی ماساژ به همراه فیلمها و عکسهای آموزشی اضافه خواهند شد و شما میبایستی فقط از طریق همین صفحه مطالب آموزشی را پیگیری کنید و در صورتیکه سوالی داشتید از طریق آدرس ایمیل ما سوالاتتون را بپرسید . و در اینجا سعی میکنم به صورت دسته بندی شده مطالب بیشتری را در همین خصوص بنویسم :

- پاسخ به سوالاتی که از طرف شاگردان اصلی پرسیده نمیشود : با توجه به محدودیت زمانی فیزیکی الویت پاسخها با شاگردان اصلی میباشد ولی تا جای ممکن سعی میکنم که پاسخ تمامی ایمیلها را بدهم .

- چرا فیلمهای آموزش ماساژ دانلود نمیشوند و یا باز نمیشوند ؟ تمامی فیلمهای آموزشی و فایلها هم در داخل و هم در خارج برای دانلود شدن و یا اجرا شدن آزمایش شده اند و توسط شاگردان اصلی و غیر اصلی هر روزه بر روی انواع کامپیوتر و تلفن همراه اجرا و یا دانلود میشوند و هیچ مشکلی وجود ندارد اما اگر برای دانلود فیلم ماساژ مشکلی دارید به سرعت اینترنت شما و یا حافظه وسیله ای که استفاده میکنید ارتباط خواهد داشت و باید خودتون پیگیری کنید تا مشکل را رفع کنید

- پاسخ به نا رضایتی بعضی مربیان آموزشی که مخالف آموزش از راه دور رایگان هستند : اساتید و مربیان عزیز از اینکه نگرانی خود را از آموزش رایگان ماساژ با من صادقانه در میان گذاشته اید از شما سپاسگزارم ، ولی با توجه به اینکه صنعت ماساژ در داخل روزهای اولیه خود را شروع کرده است و هنوز منابع و مربیان معتبر محدودی در داخل وجود دارد به نظرم روشهای ما به بازار کار شما هیچ صدمه ای نخواهد زد ، به خصوص که بعضی از مربیان شهریه های آموزشی را بسیار بالا برده اند و افراد زیادی قادر به پرداخت مبالغ شهریه ها نمیباشند یا افراد زیادی که در مناطقی هستند که امکان حضور در کلاسهای آموزشی شما را ندارند اما به فراگیری فنون ماساژ بسیار علاقمند هستند ، و البته همانطور که همیشه برای تمامی شاگردان و مربیان توضیح داده ام ما باید به همه فرصت اشتغال و درامد را بدهیم و پروردگار هم روزی من و شما را میدهد . و نکته قابل توجه اینکه برای خود شما هم رایگان میباشد و همیشه به طور رایگان پاسخ سوالات شما را هم داده ام و به شما قول میدهم که هیچ صدمه ای به بازار کار شما زده نمیشود و اگر شما استانداردهای آموزشی را رعایت کنید شاگردان حضوری را به شما معرفی خواهیم نمود بدون اینکه مبلغی از شما دریافت شود .

- معمولا چه زمانهایی فایلهای جدید و یا منابع جدید را در این صفحه قرار میدهید : من سعی میکنم که هر زمان که وقت آزاد داشته باشم این کار را انجام بدهم اما زمانها جدول خاصی ندارد .

- چه زمان دوره های آموزشی ماساژ درمانی را در اینجا به طور رایگان برای استفاده عموم قرار میدهید  : دوره های ماساژ درمانی جزء دوره هایی میباشد که برای آموزش میبایستی با مربی در تماس باشید بنابراین زمانی به شما آموزش داده خواهد شد که جزء شاگردان اصلی باشید تا مربی بتواند مستقیما مشکلات شما را رفع کند .


- از کجا بدانید شما جزء شاگردان اصلی هستید یا نیستید ؟  برای افرادی که جزء لیست شاگردان اصلی دوره های ترمیک ماساژ قرار دارند ایمیل به طور مستقیم ارسال شده است و افرادی که پاسخ نداده اند و یا ایمیل برای آنها ارسال نشده است ، بر حسب الویت در دوره های بعدی میتوانند در دوره های آموزشی شرکت کنند . 

1395/01/16 

 کل فیلمهای آموزشی ماساژ صورت از فیلم آموزشی شماره 2 تا فیلم آموزش ماساژ صورت شماره 9  در فایلهای زیر آماده نمایش شده است ، در این فیلمها آموزش اسکراب صورت ، آبرسانی صورت ، ماساژ صورت ، ماسک گذاری روی صورت و هر آنچه برای انجام یک ماساژ حرفه ای و اسکراب و ماسک صورت لازم میباشد گردآوری شده است ، این فیلمها قابل دانلود کردن میباشد و یا قابل مشاهده به طور مستقیم بر روی موبایل ، تبلت و غیره میباشد . لطفا فیلمهای آموزشی ماساژ صورت را به طور کامل مشاهده نمایید و بر روی صورت دوستان خود آزمایش کنید تا زمانیکه کاملا حرفه ای شوید و سپس میتونید کار ماساژ صورت را به طور کامل 1 ساعت انجام بدهید . این روش ها کاملا حرفه ای است و به هیچ برند خاصی وابسته نمیباشد بنابراین شما میتونید از هر موادی برای کار ماساژ استفاده نمایید توجه داشته باشید که گاهی میتوان تکنیکهای دیگری را هم اضافه نمود اما گاهی تکنیکها منبع و ریشه معتبر ندارد و احتمال اینکه به بافتهای پوست صورت و یا ماهیچه های صورت صدمه برساند وجود خواهد داشت . و همینطور گاهی برندهای غربی روشهای مخصوص برای مواد شیمیایی تولید خودشان ابداع میکنند که فقط برای نوع خاص موادی که برای ماساژ تریتمنت صورت تولید میکنند کاربرد دارد و نباید آن تکنیکها را استفاده نمایید

بنابراین شما پس از دیدن این فیلمها توانایی انجام 1 ساعت ماساژ تریتمنت صورت را خواهید داشت اما اگر پوست صورت از لحاظ فیزیکی دارای سلامتی نمیباشد قبل از انجام هر گونه ماساژ و یا اسکراب باید با پزشک معالج مشورت نمود  

face2.mp4 face2.mp4
Size : 43417.541 Kb
Type : mp4
face3.mp4 face3.mp4
Size : 14758.646 Kb
Type : mp4
face6.mp4 face6.mp4
Size : 53783.731 Kb
Type : mp4
face7.mp4 face7.mp4
Size : 41073.251 Kb
Type : mp4
face4.mp4 face4.mp4
Size : 18623.376 Kb
Type : mp4
face5.mp4 face5.mp4
Size : 59141.156 Kb
Type : mp4
face8.mp4 face8.mp4
Size : 40677.546 Kb
Type : mp4
face9.mp4 face9.mp4
Size : 20094.086 Kb
Type : mp4

1395/01/15 

- اولین فایل آموزشی ماساژ صورت در لینک زیر موجود هست ، لطفا دانلود کنید و اگر مشکل در اجرای فیلم آموزشی هست ، ایمیل ارسال کنید تا رفع اشکال شود . در این فیلم آموزش ماساژ صورت قسمت پاک کردن  صورت و روش مالیدن کرم و صورت برای تمیز شدن آموزش داده میشود  


face1.mp4 face1.mp4
Size : 14256.923 Kb
Type : mp4

دهم اسفند 1394

ارسال ایمیل جهت آماده سازی و ارسال مدارک ثبت نام : ارسال مدارک زیر تا تاریخ 20 اسفند الزامی میباشد ، ارسال نکردن مدارک به معنی انصراف از دوره میباشد و نام شما از کلاسها حذف خواهد شد و امکان ثبت نام مجدد میسر نمیباشد

- تصویر کارت ملی

- تصویر پاسپورت در صورت موجود بودن و نیاز به مدارک بین المللی اگر به مدرک بین المللی نیاز ندارید ارسال تصویر پاسپورت الزامی نمیباشد .

- تصویر عکس پرسنلی 4*6 یا 4*3

در صورتیکه اسکنر ندارید میتوانید با موبایل عکس مدارک را ارسال نمایید . اما اگر به مدرک بین المللی نیاز دارید ، عکس پرسنلی بایستی با کیفیت اسکن شده باشد .

لطفا کلیه مدارک را حداکثر تا 10 روز دیگر توسط یک ایمیل برای ما ارسال نمایید و در قسمت عنوان ایمیل شماره 10 رقمی کارت ملی بدون درج خط فاصله بین اعداد ، و نام و نام خانوادگی را درج نمایید . پیگیری پرونده شما توسط شماره ملی امکان پذیر میباشد

  لطفا قبل از پرسیدن سوالات خود دو صفحه زیر را مطالعه نمایید و اگر پاسخ خود را پیدا نکردید اقدام به ارسال ایمیل نمایید  

در زیر لینک این 2 صفحه موجود میباشد

  © 1392 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2013 IranBodyWork.com , All rights reserved