شرایط عضویت و دریافت کارت عضویت از مرکز بین المللی آموزش ماساژ ایران

( پژوهشکده بین المللی آموزش ماساژ و اسپا درمانی زیر نظر وزارت بهداشت و درمان -  انجمن طب سنتی کشور تایلند ) 

مورد تائید وزارت امورخارجه کشور تایلند و سفارت جمهوری اسلامی ایران در کشور تایلند


همکار گرامی و علاقمند محترم ، ورود شما را به جمع خانواده بزرگ سلامت و آرامش متشکل از انواع رشته های مختلف درمانی ، پیش درمانی و تندرستی ، خیر مقدم عرض نموده و امید است این تشکل حرفه ای که در آموزش ، ارتقاء و ارائه روشهای مختلف جهت حفظ سلامتی سهم به سزایی دارد با پیوستن عضوی دیگر در رسیدن به کمال یک قدم نزدیکتر شده و موجب ترقی و رشد هر چه بیشتر این خانواده را فراهم آورد .

پس از تکمیل مدارک مورد نیاز برای عضویت ، 2 کارت کوچک پی وی سی عکس دار برای عضو جدید صادر خواهد شد که 1 کارت اصلی و یک کارت به صورت پشتیبان و یدکی استفاده خواهد شد و در صورتیکه کارت اصلی به هر دلیلی قابل استفاده نباشد میتوان از کارت یدکی استفاده نمود

جهت اطمینان از اصلی بودن کارت شناسایی عضویت از اشعه تشخیص یووی استفاده نمایید به طوری که در 2 طرف قسمتهایی کارت عضویت زیر نور ماوراء بنفش درخشان  خواهد شد در این عکس میتوانید قسمتهای روشن شده کارت را مشاهده نمایید

در بعضی از کارتها جهت تشخیص کارت تقلبی از کارت اصلی به جای رفلکس یووی از رفلکس نور معمولی استفاده میشود ، که به راحتی در زیر نور معمولی قابل مشاهده میباشد جهت اطمینان از اصلی بودن کارت شناسایی عضویت از تاباندن نور معمولی استفاده شود ، در عکسها نمونه کارتها قابل مشاهده میباشد


مزایای عضویت و دریافت کارت عضویت


سابقه طولانی درخشان در امر آموزش و ارائه خدمات بین المللی مناسب و با کیفیت ، باعث شده که مشتریان با اعتماد بیشتر از خدمات آموزشی ما بهره مند شوند ، با توجه به این موضوع ، کارفرمایان متقاضی معرفی افراد آموزش دیده جهت استخدام و یا کارهای پاره وقت میباشند ، بر این اساس تصمیم به راه اندازی واحدی مستقل جهت ارتباط  مستقیم بین کارجویان ، کارفرمایان و کار آفرینان گرفته شد ، که این واحد با ارائه یک کارت شناسایی معتبر و معرفی اعضاء در وبسایت رسمی ،کاریابی برای اعضاء را با روشهای نوین و تبلیغات گسترده ، ساده تر کند .

و از آنجایی که این کارت فقط بر اساس نوع تحصیلات ، تجربیات و یا دوره های آکادمیک طی شده برای اعضاء صادر میشود ، به نوعی پشتیبانی و تضمینی بر شناسایی شما از طرف مرکز بین المللی ما در داخل و یا خارج میباشد و کارفرمایان با دیدن کارت عضویت شما که نوع فعالیت شما در آن قید شده است با اعتماد بیشتر میتوانند در رابطه با نیازمندی مورد نظر خود تصمیم بگیرند که البته ما هم معرفی ، حمایت و پشتیبانی از اعضاء را از وظایف خود میدانیم و صورت درخواست عضو مورد نظر ، در وبسایت خود به طور رسمی آن عضو را معرفی خواهیم نمود


1- دریافت 2 کارت شناسایی عضویت معتبر پلاستیکی ضد آب و غیر قابل کپی به زبان انگلیسی .

2- ارتباط مستقیم بین کارآفرینان و کارجویان .

3- پشتیبانی و حمایت جهت کاریابی اعضاء در داخل و یا خارج .

4 - تبلیغات گسترده و معرفی اعضاء به کارآفرینان و شرکتهای متقاضی نیروی انسانی جهت کار در مراکز معتبر در داخل و یا خارج . هر عضو بنا به درخواست خودش میتواند عکس ، شماره تماس و یا آدرس ایمیل خود و سوابق و تجربیات کاری خود را توسط فرم درخواست تبلیغات برای ما ارسال تا در وبسایت جهت مشاهده قرار گیرد ، در واقع تبلیغات و معرفی صادقانه پتانسیلهای اجرایی هر شخص مهمترین بخش جهت کاریابی و جذب کار میباشد ، که در این خصوص تلاش و کوشش ما بر این است تا حد ممکن به اعضاء یاری برسانیم .  بخش تبلیغات قوانین خاص خودش را دارد که بر اساس نوع درخواستها متفاوت میباشد و تابع قوانین داخل و خارج کشور میباشد . 

5- استفاده از امکانات پیشرفته جستجوگر در وبسایت که کارفرما را به راحتی با توجه به تخصص مورد نیاز به شما معرفی میکند و بر عکس .


6- و امکانات مختلف کاربردی دیگر که به تدریج به این پروژه اضافه خواهد شد .شرح و مبلغ حق عضویت و مدت اعتبار برای انواع عضویت :

1- عضویت معمولی : مبلغ حق عضویت معمولی ----- به ازای صدور 2 کارت برای هر عنوان رشته درج شده ، میباشد . تاریخ اعتبار کارت عضویت معمولی ---- ساله میباشد . بر اساس قوانین بین المللی فردی که مدرک مربیگری ندارد ، اجازه آموزش ندارد ، بنابراین در بخش تبلیغات برای اعضای معمولی اجازه آموزش وجود ندارد و فقط میتوانند ارائه خدمات بدهند . 

2- عضویت مربیگری : مبلغ حق عضویت مربیگری 1 میلیون تومان به ازای صدور 4 کارت برای هر عنوان رشته درج شده ، میباشد . تاریخ اعتبار کارت عضویت مربیگری 5 ساله میباشد .


چه کسانی واجد شرایط عضویت میباشند : 

 به طور کلی 3 گروه مختلف میتوانند کارت عضویت را دریافت نمایند :

1- گروه اول دانشجویان و فارغ التحصیلان :  دانشجویان و فارغ التحصیلان انواع رشته های پزشکی ، پرستاری ، روانشناسی ، تربیت بدنی و گرایشهای مختلف مربوط به ورزش ، تندرستی و زیبایی . در گروه کارت دانشجویی و یا مدارک تحصیلی مورد تائید وزارت علوم ، الگوی صدور کارت عضویت قرار خواهد گرفت . 

2- گروه دوم کارآموزان دوره های کوتاه مدت کاربردی : کارآموزان ، هنرجویان و کلیه شاگردانی که در یکی از دوره های آموزشی مرکز ما و یا مراکز معتبر آموزشی دیگر در رابطه با اسپا ، ماساژ ، زیبایی ، تندرستی ، ورزشی و یا درمانی حضور داشته اند و دارای مدرک گواهینامه تائید اتمام دوره میباشند ، و یا اشخاصی که زیر نظر یکی از مربیان مورد تائید ما دوره آموزشی را طی نموده و یا اشخاصی که از لحاظ علمی و کاربردی مورد تائید یکی از مربیان ما باشند . در این گروه مدرک پایان دوره و یا تائیدیه نامه رسمی مربی از لحاظ علمی و کاربردی در رشته مورد درخواست عضویت الگوی صدور کارت عضویت میباشد . 

3- گروه سوم عضویت مربیگری : به طور کلی هر شخصی که توان آموزش در یکی از رشته های تعریف شده در حوزه انواع ماساژ های ورزشی ، ماساژ ریلکسی و ماساژ ، اسپا ، فیزیوتراپی ، ماساژ درمانی ، ماساژ ریلکسی و حتی رشته های مختلف ورزشی ، پزشکی و آموزش هر رشته ای که به نوعی به تندرستی و سلامتی مربوط باشد در این گروه قرار میگیرند . در این گروه مدرک معتبر تحصیلی ، و یا مدرک معتبر آموزشی و مربیگری و یا هر مدرکی که به طریقی ثابت کند که توانایی آموزش و مدیریت کلاس آموزشی را دارا میباشید مورد نیاز میباشد . افرادی که دوره های کوتاه مدت آموزشی مربیگری را زیر نظر یکی از مربیان مرکز ما و یا مراکز معتبر دیگر گذرانده باشند نیاز به ارائه اسکن اصل مدرک مربیگری میباشند . 


توجه :  در صورتیکه به هر دلیل درخواست عضویت مورد تایید ما قرار نگیرد ، کل مبلغ حق عضویت واریزی ، به صاحب حساب و یا واریز کننده وجه برگشت داده خواهد شد . 


مدت زمان صدور و ارسال کارتهای عضویت :

کارتهای عضویت حداکثر 5 روز پس از تحویل مدارک مورد نیاز ، صادر و توسط پست ارسال میگردد .  کارتها توسط سرویس پست پیشتاز سریع  ارسال میگردد که معمولا زمان ارسال مرسوله بستگی به اداره پست دارد ، اما کارتها بلافاصله پس از صدور تحویل اداره پست خواهد شد که معمولا بین 20 تا 45 روز زمان لازم برای دریافت کارت عضویت میباشد . کارتهای عضویت به یکی از نمایندگان و یا مربیان آموزشی در داخل ایران ارسال خواهد شد و وظیفه دریافت کارت بر عهده متقاضی میباشد که با هماهنگی مستقیم بین نماینده و یا مربی آموزشی انجام خواهد شد . 


مدارک لازم جهت عضویت :

کلیه مدارک زیر را به طور مستقیم و یا از طریق مربی آموزشی خود به همراه یک ایمیل برای ما به نشانی  Info@iranbodywork.com  ارسال نمایید ، تا پس از تکمیل پرونده نسبت به صدور کارت عضویت بین المللی و ارسال آن اقدام گردد .

1- اسکن رنگی با کیفیت عکس 3*4 و  یا 6*4 

2- تکمیل فرم درخواست عضویت در سایت و یا پر کردن فرم و ارسال اسکن فرم به آدرس ایمیل ما . در اینجا مشخصاتی که مورد نیاز میباشد نوشته شده است :  نام و نام خانوادگی به زبان فارسی ، نام و نام خانوادگی به زبان انگلیسی ، تاریخ تولد شمسی ، تاریخ تولد میلادی ، کد ملی ، آدرس ایمیل ، آدرس منزل و یا محل کار ، شماره تلفن تماس ، نوع و رشته درخواست عضویت ، شغل و حرفه .

3-  پرداخت حق عضویت .

4- اسکن کارت ملی ، صفحه اول شناسنامه ، پاسپورت ( افرادی که دارای پاسپورت میباشند ) .

5- اسکن و ارسال آخرین مدرک تحصیلی و یا مدرک گواهینامه پایان دوره های کوتاه مدت ، و یا تاییدیه رسمی مربی مرتبط با نوع درخواست . به طور مثال اگر میخواهید روی کارت شما نوشته شود تراپیست ماساژ تای و یا تراپیست ماساژ ورزشی ، بنابراین میبایستی مدرک تراپیستی ماساژ تای و یا مدرک تراپیستی ماساژ ورزشی ، و یا تائیدیه مربی آموزشی و یا مدرک تحصیلی دانشگاهی مرتبط را برای ما ارسال نمایید . 

-- شرایط و قوانین لغو حق عضویت--

در صورت لغو عضویت به هر دلیلی مبالغ حق عضویت به هیچ وجه استرداد نخواهد شد چرا که مبالغ جهت طراحی ، صدور و ارسال پستی کارت مصرف شده است و لغو عضویت از 2 طریق میتواند باشد : 

1- نداشتن صلاحیت : در صورتیکه یک و یا گروهی از اعضاء نقض قوانین کشور و یا انجام رفتارهای غیر اخلاقی مالی و یا معنوی که به هر دلیل حق و حقوق دیگر اعضاء ، مرکز آموزش و یا وبسایت رسمی ما را از لحاظ مالی و یا معنوی زیر سوال ببرد و یا آسیب مالی و یا معنوی برساند ، و یا در هر زمان  مشخص شود که عضو مورد نظر با ارائه مدارک جعلی به هر صورتی موفق به دریافت کارت عضویت شده است ، عضویت فرد و یا افراد مورد نظر بر اساس تصمیمات شورای مدیریت لغو خواهد شد و تصمیمات شورای مدیریت ملاک عمل خواهد بود و عضو مورد نظر میبایستی پاسخگوی مقامات و ادارات ذیربط باشد و مسئولیت خسارات مالی و معنوی را بر عهده بگیرد . 

2- درخواست لغو عضویت : بنا به درخواست رسمی لغو عضویت توسط خود عضو ، عضویت فرد مورد نظر لغو و باطل اعلام خواهد شد .-- شرایط و قوانین تغییرات احتمالی مورد نیاز در محتوای کارت صادر شده --

 اگر به هر دلیلی پس از صدور کارت در مندرجات کارت صادر شده خطایی از لحاظ املایی و یا محتوا وجود داشته باشد صاحب کارت میبایستی بلافاصله مشکل مورد نظر را توسط ایمیل اعلام نماید تا مرکز صدور کارت اقدامات لازم را جهت صدور مجدد انجام دهد ، در این صورت اگر مشکل مورد نظر اشتباه از طرف صادر کننده کارت باشد ، کارت عضویت به صورت رایگان صادر و ارسال خواهد شد و عضو مورد نظر هیچ مبلغی اضافه پرداخت نمیکند ، اما اگر مشکل مورد نظر به خاطر اشتباه از طرف عضو مورد نظر باشد ، میبایستی مبلغ 120هزار تومان جهت هزینه صدور و ارسال مجدد کارت عضویت پرداخت شود

توجه :  امکان عوض کردن نام و یا نام خانوادگی و یا نوع رشته در زمان صدور مجدد کارت عضویت وجود ندارد . یعنی نمیتوان بعد از صدور مدرک ، تقاضای صدور مجدد را به نام شخص دیگر و یا رشته دیگر درخواست نمود چرا که کد عضویت منحصر به فرد میباشد و پس از ثبت به نام یک فرد مشخص نمیتوان آن را تغییر داد ، اما اگر غلط املایی وجود داشته باشد قابل تصحیح میباشد 


-- شرایط صدور کارت مجدد در صورت گم شدن کارت صادر شده  --

اگر به هر دلیلی کارت عضویت صادر شده توسط صاحب آن گم و یا از بین رفته باشد ، پس از ارسال ایمیل درخواستی صدور مجدد ، و واریز مبلغ 120هزار تومان ، مجددا 2 کارت با همان محتوای قبلی صادر و ارسال خواهد شد .

--------------------------------------------

 مرکز پژوهشی آموزش بین المللی ماساژ و اسپا درمانی در هر تاریخ و زمانی با توجه به تصمیمات مدیریت و شرایط لازمه ، حق تغییر در قوانین و شرایط تعریف شده مندرج در این صفحه را برای خود محفوظ میدارد و اعضاء میبایستی بر اساس قوانین و شرایط موجود در این صفحه خود را تطبیق دهند و ارسال ایمیل درخواست صدور کارت عضویت به منزله قبول کلیه شرایط و قوانین توضیح داده شده میباشد

  © 1392 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2013 IranBodyWork.com , All rights reserved