تاریخ پایان ثبت نام کلاسهای فروردین 1395

کسانیکه پس از 25 اسفند 1394 ثبت نام نمایند، در لیست آموزشی دوره های بعدی که بعدا اعلام خواهد شد قرار خواهند گرفت که به آنها اطلاع رسانی خواهد شد

شرایط پذیرش :

ما به جای استفاده از یکسری کلمات عجیب و رفع مسئولیت مقابل دانشجویان ،  در صفحه شرایط و قوانین از چند جمله بسیار ساده و قابل فهم استفاده میکنیم که بتوانیم شرایط آسان و ساده ای را جهت ارائه خدمات آموزشی ارائه دهیم  :

1- شهریه هر ترم یا دروه آموزشی در پایان همان ترم و یا دروه آموزشی پرداخت میشود و شهریه زمانی پرداخت میشود که رضایت دانشجو حاصل شده باشد . بنابراین پس از اتمام یک دوره و یا ترم آموزشی شهریه را زمانی پرداخت کنید که از حضور در آن ترم و یا دوره آموزشی رضایت کامل داشته باشید . و از آنجایی که شهریه پس از رضایت دانشجو از اتمام  دوره دریافت میشود ، بنابراین پرداخت شهریه به منزله رضایت کامل دانشجو میباشد و پس از آن دانشجو هیچ ادعا و یا شکایتی مبنی بر نارضایتی نخواهد داشت و مبلغ واریزی به هیچ وجه قابل استرداد نمیباشد . البته این حق برای دانشجویانی که نیاز به گواهینامه های پایان ترم دارند محفوظ هست که در صورتیکه گواهینامه های صادر شده داخلی و یا خارجی تقلبی باشد از ما به طور رسمی شکایت نمایند و ما بایستی پاسخگوی این مشکل باشیم .

2- در زمان ثبت نام هیچ ضمانتی از دانشجو دریافت نمیشود ، یعنی نیاز به  چک و سفته و ضامن معتبر نمیباشد و بنابراین انصراف از دوره بدون هیچ قید و شرطی قابل قبول و پذیرفتنی است .

3- هدف اصلی ما ارائه صحیح خدمات آموزشی و کمک به کارآفرینی و کاریابی افراد میباشد و متقابلا از دانشجویان عزیز انتظار داریم که جهت موفقیت و رسیدن به اهداف والا کوشش و تلاش نمایند و مطابق با دستور العملهای آموزشی همگام باشند .

4- مدارک و گواهینامه های پایان دوره : مدارک داخلی زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای و مدارک بین المللی خارجی زیر نظر وزارت بهداشت کشور تایلند میباشد .

- با توجه به اینکه بعضی از افراد نیاز به مدرک بین المللی پایان دوره ندارند ، شهریه هر دوره را به دو صورت با مدرک و بدون مدرک تعریف شده است که دانشجو میتواند انتخاب نمایند . البته پیشنهاد ما به افرادی که میخواهند در داخل کشور فعالیت داشته باشند این هست که مدارک داخلی زیر نظر فنی و حرفه ای و یا فدراسیون پزشکی را دریافت نمایند ، ولی برای افرادی که میخواهند خارج از کشور فعالیت و یا ایجاد شغل نمایند بهتر هست که از مدارک بین المللی مرکز ما بهره بگیرند چرا که کاملا شناخته شده است و در تمامی کشورها قابل قبول میباشد . در هر صورت ما هر 2 مدرک داخلی و خارجی را ارائه خواهیم داد که دانشجو بر اساس شرایط و نیاز میتواند انتخاب نماید .

 - شرایط دریافت مدارک فنی و حرفه ای داخلی : دانشجو میبایستی مطابق با قوانین روز سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور زیر نظر یکی از مراکز مورد تایید دوره حضوری آموزش را طی و در امتحانات پایان ترم حضور داشته باشد . البته شهریه و دریافت مدارک فنی و حرفه ای  دقیقا مطابق با قوانین سازمان آموزشی فنی و حرفه ای کشور میباشد که شما میبایستی در این خصوص مستقیما با یکی از نمایندگان داخلی ما ارتباط برقرار نمایید .

- شرایط دریافت مدارک بین المللی از کشور تایلند :  برای دریافت مدارک معتبر بین المللی برای بعضی از رشته ها حتما میبایستی جهت رفع اشکال و فراگیری تکنیکها در یکی از مراکز نمایندگی ما در داخل حضور داشته باشید که پس از تایید مرکز آموزشی و یا مربی ، مدارک معتبر بین المللی برای شما صادر و ارسال خواهد شد . اما در بعضی از رشته ها و یا طبق شرایطی دانشجو بدون حضور در کلاسهای آموزشی میتواند موفق به دریافت مدارک معتبر بین المللی شود . که در زیر شرایط و نام رشته ها ذکر شده است :

رشته های آموزشی از راه دور بدون دریافت گواهینامه آموزشی : آناتومی بدن و مقدمات آشنایی با ماساژ ، طب فشاری و ماساژ درمانی ، آروماتراپی ، آروما ماساژ ، ماساژ ورزشی ، ماساژ با سنگهای داغ ، ساخت و استفاده هربال کمپرس یا توپ گیاهی ، ماساژ پاها ، ماساژ و تریتمنت صورت ( اسکراب ، ماسک ، ماساژ ) ، ماساژ لاغری ، تای ماساژ سنتی ( یوگا ماساژ ) ، بازاریابی و کاریابی صنعت ماساژ ( آنچه نیاز هست برای ورود به صنعت ماساژ و اسپا بدانید )

رشته های آموزشی از راه دور با ارائه گواهینامه آموزشی : آناتومی بدن و مقدمات آشنایی با ماساژ ، طب فشاری و ماساژ درمانی ، آروماتراپی  ، ساخت و استفاده هربال کمپرس یا توپ گیاهی ، ماساژ پاها ، ماساژ و تریتمنت صورت ( اسکراب ، ماسک ، ماساژ ) ، بازاریابی و کاریابی صنعت ماساژ ( آنچه نیاز هست برای ورود به صنعت ماساژ و اسپا بدانید )

تبصره : شرایط دریافت گواهینامه آموزشی از طریق آموزش از راه دور برای افرادی که در یکی از رشته های ماساژ ورزشی ، ماساژ آروما و تای ماساژ  مدارک معتبر داشته باشند ، برای تمامی رشته ها میسر میباشد . دانشجو میبایستی تصویر گواهینامه های دریافتی قبلی را جهت بررسی برای ما ارسال نماید که پس از تایید و طی دوره آموزش از راه دور موفق به دریافت گواهینامه بین المللی خواهد شد البته بدون نیاز به حضور در کلاسهای آموزشی حضوری . به طور مثال : اگر شخصی مدرک معتبر ماساژ ورزشی داشته باشد میتواند در دوره ماساژ با سنگهای داغ از راه دور ما شرکت کند و در پایان هم بدون امتحان مدرک معتبر بین المللی ماساژ با سنگهای داغ را بگیرد و یا اگر شخصی مدرک معتبر ماساژ آروما را داشته باشد میتواند بدون حضور در کلاسهای حضوری ماساژ لاغری و فقط از طریق آموزش از راه دور موفق به دریافت مدرک معتبر ماساژ لاغری شود .

 

5- اتمام هر دوره و ترم آموزشی پیشنیاز دوره و ترم بعدی میباشد و بنابراین اگر به هر دلیلی دانشجو در یک ترم حضور نداشته باشد نمیتواند دوره های بعدی را طی کند مگر اینکه طبق شرایط خاصی یک دوره و یا ترم پیشنیاز دوره بعدی نباشد . دوره های غیر ترمی ( دوره های آزاد ) هیچ نیازی به پیش نیاز ندارند .

6- دانشجو میبایستی فرم ثبت نام را به موقع و مطابق با مشخصات داخل کارت ملی و یا شناسنامه پر نماید چرا که بعدا قابل تغییر نمیباشد و حتما از نشانی پست الکترونیکی ( آدرس ایمیل ) معتبر استفاده نماید چرا که فایلهای آموزشی به آدرس ایمیل دانشجو ارسال خواهد شد

7- پایه و اساس دوره های آموزشی ترمیک مرکز ما ، آموزش از راه دور میباشد که دانشجو بتواند با منبع اصلی برگزار کننده کلاسها مستقیما ارتباط برقرار کنند و آموزشها بدون واسطه انجام شود ، و به دلیل محدودیت منابع ، اکثر ارتباطها از طریق ایمیل خواهد بود . ولی در ترمهایی که نیاز به آموزش حضوری دارد و یا دانشجو متقاضی حضور در کلاسهای حضوری نیز میباشد دانشجو میبایستی مطابق با قوانین مرکز آموزشی مورد درخواست  مستقیما به صورت حضوری اقدام به ثبت نام نماید و مسئولیت برگزاری  دوره های حضوری با سازمان مربوطه میباشد ، به طور مثال اگر دوره حضوری زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور میباشد ، مسئولیت برگزاری دوره ها و ارائه گواهینامه ها با سازمان فنی و حرفه ای و یا نماینده آموزشی آنها میباشد که با مرکز ما همکاری مینمایند .

8- مبلغ شهریه و گواهینامه های پایان هر ترم :  ما سعی کرده ایم تا جای ممکن شهریه های پایان ترم جهت کارآفرینی را بسیار پایین تعریف کنیم تا هر دانشجویی بتواند مبلغ شهریه را پرداخت نماید ، و مبالغی که جهت صدور مدارک دریافت میشود جهت چاپ عکس و ترجمه و درخواست صدور مدرک و ارسال توسط پست برای دانشجو هزینه خواهد شد .

- شهریه آموزش از راه دور : با توجه به توضیحات بالا مبلغ شهریه آموزش آنلاین ( از راه دور )  را بدون ارائه گواهینامه پایان ترم برای هر ترم بین 30 هزار تا 150 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در هر ترم مبلغ شهریه کاملا مشخص و اعلام خواهد شد ولی تا جای ممکن سعی بر این هست تا شهریه بسیار مناسب و متناسب جهت کارآفرینی برای افرادی باشد که توانایی پرداخت مبالغ بالا را ندارند .

- مبلغ صدور مدارک بین المللی خارجی : مبلغ صدور هر مدرک معتبر خارجی معادل ریالی  140دلار میباشد . البته همانطور که قبلا هم توضیح داده شد ، این نوع گواهینامه یا مدرک جهت اشتغال در خارج از کشور بسیار کاربرد خواهد داشت ، و اگر میخواهید در داخل کشور مشغول به فعالیت باشید بایستی از مدارک داخلی سازمان فنی و حرفه ای و یا فدارسیون ورزشی استفاده نمایید . البته قوانین داخلی در زمینه ماساژ هنوز در حال بررسی دقیق و تعریف میباشد و ما هم بایستی مطابق با قوانین داخلی کشورمان قدم برداریم و برای همین بایستی در هر زمان ببینیم که کدام قانون و یا مرکز دولتی از ماساژور و یا مراکز ماساژ در داخل حمایت میکند و ما هم سعی کنیم همان گواهینامه را برای اشتغال در داخل کشور کسب کنیم . مدت زمان دریافتی گواهینامه های صادر شده از کشور تایلند   حداکثر 1 ماه میباشد . قابل توضیح میباشد که در حال حاضر طبق شرایطی که مشخص شده است ، افرادی میتوانند مجوز رسمی ارائه خدمات ماساژ را دریافت نمایند که از یکی از مراکز سازمان فنی و حرفه ای و یا فدارسیون پزشکی ورزشی گواهینامه رسمی داشته باشند .

- شهریه آموزش حضوری و گواهینامه داخلی فنی و حرفه ای :

شهریه دوره ها و گواهینامه های کلاسهای حضوری مطابق با مصوبات داخلی سازمان مربوطه دریافت خواهد شد که مستقیما به حساب همان سازمان و یا نمایندگان آنها واریز خواهد شد و مرکز ما هیچ مبلغی را دریافت نخواهد کرد .

 

9- شماره حساب های اعلام شده جهت واریز مبالغ :

در هر ترم شماره حساب جهت واریز مبلغ ، به دانشجویان فقط در وبسایت رسمی اعلام خواهد شد بنابراین دانشجویان دوره آموزش از راه دور فقط میبایستی مبلغ شهریه را به شماره حسابی که در وبسایت معرفی شده است واریز نمایند و هیچ مبلغی را ما توسط ایمیل و یا تلفن و یا پیغام از شما در خواست نخواهیم کرد .

10- مراقب افراد کلاهبردار باشید : متاسفانه در حال حاضر افرادی مدارک مرکز ما را جعل و بفروش میرسانند که چند نفر آنها دستگیر و روانه مراجع قانونی شده اند بنابراین مسئولیت دریافت مدارک تقلبی از افراد متفرقه فقط متوجه خود شما خواهد بود و توصیه ما به شما این هست که هرگز مبلغی را بدون بررسی به کسی پرداخت نکنید و سعی نمایید مبالغ را فقط به حساب واریز کنید تا امکان بررسی نام دریافت کننده مدرک برای شما وجود داشته باشد و سند معتبری برای واریز مبلغ داشته باشید .

و نکته دیگر اینکه با توجه به جعل مدارک فارسی مرکز ما در داخل کشور در حال حاضر از تاریخ بهمن ماه 1394 هیچ مدرکی به زبان فارسی صادر نخواهد شد و تمامی مدارکی که از طرف ما برای شما به زبان انگلیسی ارسال میشود مستقیما زیر نظر اداره وزارت بهداشت کشور تایلند صادر میشود .

11- شرایط و مبلغ تاییدیه و مهر و امضاء وزارت امور خارجه کشور تایلند بر روی مدارک خارجی صادر شده : برای ثبت تاییدیه وزارت امور خارجه کشور تایلند ، دانشجو بایستی دارای پاسپورت باشد و مبلغ وکالت انجام این کار معادل 150دلار به تومان میباشد .


12- دوره های آموزشی برای آقایان و خانمها برگزار میشود . در دوره های غیر حضوری کلاسهای آقایان و خانمها همزمان برگزار میشود اما در دوره های حضوری کلاسهای ماساژ خانمها و آقایان به صورت مجزا در دو مرکز جداگانه برگزار میشود . البته کلاسهای ماساژ مربوط به فنی و حرفه ای مطابق با قوانین سازمان فنی و حرفه ای برگزار میگردد  


13 - طول دوره ها :  به طور کلی مدت زمانی که برای هر ترم آموزشی در نظر گرفته شده است 1 ماه میباشد که برای 6 ترم اول مدت زمان تقریبی 6 ماه میباشد . اما با توجه به تعداد شاگردان و شرایط خاص قابل تغییر میباشد . و شرایط کلاسهای ماساژ فنی و حرفه ای هم مطابق با شرایط و قوانین سازمان فنی و حرفه ای تعریف خواهد شد و در این زمینه مرکز ما صاحب اختیار نمیباشد . 


14 -  هر شاگرد توسط کد ملی و نام کامل شناسایی میشود بنابراین در زمان هر گونه تماس ارائه کد ملی و نام و نام خانوادگی الزامی میباشد در غیر اینصورت پاسخ داده نخواهد شد .


15- همکاری : هر گونه همکاری در بازاریابی ، آموزش ، ارائه مقاله ماساژ و ماساژ درمانی و اسپا توسط شاگردان به عنوان سوابق مثبت در پرونده شاگرد درج خواهد شد و بر اساس میزان تاثیر پذیری در آینده شغلی و حمایت مرکز ما از آن شاگرد تاثیر خواهد داشت . لطفا لینک وبسایت ما را در وبسایت ، وبلاگ و یا صفحات اجتماعی خود قرار دهید . info@iranbodywork.com

 مرکز پژوهشی آموزش بین المللی ماساژ و اسپا درمانی در هر تاریخ و زمانی با توجه به تصمیمات مدیریت و شرایط لازمه ، حق تغییر در قوانین و شرایط تعریف شده مندرج در این صفحه را برای خود محفوظ میدارد و اعضاء میبایستی بر اساس قوانین و شرایط موجود در این صفحه خود را تطبیق دهند 

  © 1392 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2013 IranBodyWork.com , All rights reserved