شرایط و مراحل استفاده از فیلمهای آموزش از راه دور ماساژ :


توجه : در حال حاضر فقط دو سری از فیلمهای آموزشی ماساژ از طریق اینترنت به فروش میرسد : 1- فیلم ماساژ پاها  2- فیلم ماساژ و زیباسازی پوست صورت


کلیه فیلمهای آموزش ماساژ زیر نظر متخصص مورد تائید واحد آموزش بین المللی ماساژ طب سنتی تایلند تولید شده است و طبق استاندارد روشهای صحیح ماساژ چینی و ماساژ سنتی تایلندی میباشد . پس از مشاهده فیلمها جهت رفع اشکال میتوانید با مربیان بین المللی ماساژ مستقیما توسط ایمیل در ارتباط باشید و رفع اشکال نمایید ، و یا میتوانید در دوره های آموزشی حضوری ماساژ ثبت نام نمایید . شهریه دوره های آموزشی را میتوانید از مربیان ما در ایران سوال بفرمایید . 

فیلم ماساژ و زیباسازی پوست صورت  شامل قسمتهای زیر :

1- روش پاکسازی اولیه و آماده سازی پوست صورت با یک حوله و آب جهت شروع ماساژ صورت و اسپا تریتمنت ( شماره 1 )

2- روش پاکسازی اولیه و آماده سازی پوست صورت با یک حوله و آب جهت شروع ماساژ صورت و اسپا تریتمنت ( شماره 2 )

3- روش صحیح آبرسانی به پوست صورت

4- روش جداسازی طبیعی سلولهای مرده پوست صورت با دست و کرم بدون استفاده از ماشین ( اسکراب پوست صورت )

5- تکنیکهای شرقی ماساژ صورت شماره 1

6- تکنیکهای شرقی ماساژ صورت شماره 2

7- روش استفاده از ماسک صورت جهت تغذیه رسانی به پوست صورت

8- ماساژ دفع سموم صورت و گردن و شانه ها 1 جهت زیبایی و سلامتی پوست

9- ماساژ دفع سموم صورت و گردن و شانه ها 2 جهت زیبایی و سلامتی پوست

10- ماساژ اطراف چشم جهت زیبایی و رفع چین و چروک پوست اطراف چشم

11- استفاده از حوله : روشهای شرقی صحیح  استفاده از حوله برای بستن به سر و موها ، پوشاندن صورت برای ماساژ بدن ، پوشاندن بدن جهت ماساژ صورت ، جهت ماساژ شکم ، بلند کردن پاها جهت قراردادن بالشتک زیر پاها زمان ماساژ دادن

10- ماساژ نقاط فشاری نقاط اصلی صورت

11- آشنایی و درست کردن انواع ماسکهای طبیعی صورت

12- آشنایی و درست کردن انواع اسکرابهای طبیعی صورت

13- آشنایی و درست کردن انواع تونرهای طبیعی صورت

14- آشنایی و درست کردن مواد پاک کننده طبیعی صورت

15- آناتومی ماهیچه ها و استخوانهای صورت و آنالیز و شناسایی پوست صورت ،فیلم ماساژ کامل پاها به روش شرقی با دست و با چوب ماساژ 


- این فیلم از قسمتهای مختلفی تشکیل شده است که باعث گردش خون و رفع خستگی پاها ، دفع سموم پاها ، پیشگیری از بیماریهای مختلف پاها ، زیبایی پاها ، رفع استرس و ایجاد آرامش برای بدن ، و رفلکسولوِژی کف پاها ، ماساژ پاها با حوله ، روش روغن مالیدن به پاها ، روش استفاده از چوب یا استیک برای ماساژ پا ، روش استفاده از پارافین مخصوص ماساژ پاها ، روش تمیز کردن پا با حوله قبل و بعد از ماساژ و بستن پاها با حوله و .... 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای کمک و کارآفرینی 

فیلم ها به صورت رایگان در اختیار متقاضیان قرار میگیرد  

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شرایط و سوال و پاسخ های تکراری :

1- من دوره ماساژ صورت و تریتمنت را زیر نظر مرکز شما به پایان رسانده ام و مدرک رسمی بین المللی را از شما دریافت کرده ام ، آیا میتوانم پس از دیدن فیلم دفع سموم صورت مدرک رسمی بین المللی ماساژ دفع سموم صورت را هم از مرکز شما دریافت نمایم ؟

بله ، برای اینکار میبایستی فرم ثبت نام را پر نمایید ، و در قسمت توضیحات ، تاریخ اتمام دوره ماساژ صورت را وارد نمایید تا در خواست شما بررسی گردد .

2- من قبلا در مرکز دوره ماساژ را گذرانده ام ، آیا این امکان هست که پس از دیدن فیلمهای آموزشی شما مدرک رشته دیگری از ماساژ را بدون امتحان بگیرم ؟ 

بله ، البته بستگی به شرایط پرونده شما و رشته انتخابی دارد ، مثلا اگر ماساژ صورت را گذرانده باشید و مدرک رسمی بین المللی ماساژ صورت را دریافت کرده باشید ، برای گرفتن مدرک دفع سموم صورت نیازی به امتحان ندارید چرا که تکنیکها تقریبا مشابه هستند و به راحتی با دیدن فیلم میتوانید تکنیکها را فراگیری نمایید . اما اگر مثلا رشته ماساژ صورت را قبلا طی نموده باشید و مدرک بین المللی ماساژ صورت هم گرفته باشید و بخواهید رشته ماساژ آروماتراپی را تکمیل نمایید نیاز به دوره حضوری برای گرفتن مدرک بین المللی دارید .

3- در بازار و یا اینترنت فیلمهای مختلف ماساژ برای فروش و یا حتی رایگان وجود دارد ، مزیت و برتری فیلمهای شما نسبت به فیملهای دیگر چیست ؟

چند نکته را میبایستی زمان خرید فیلمهای ماساژ و مخصوصا ماساژ درمانی دقت کنید ، که مهمترین آنها اعتبار علمی مرکز تولید کننده فیلم میباشد ، متاسفانه افراد زیادی بدون آگاهی و داشتن علم ماساژ جهت کسب درامد ، فیلمهایی را از خارج از کشور خریداری و به تعداد زیاد کپی و وارد بازار میکنند که هیچ کدام از آنها از یک منبع علمی مورد تایید پشتیبانی نمیشود و حتی بارها شاهد وارد آمدن صدمات ناشی از اجرای غلط تکنیک توسط درمانگران و یا مربیان ماساژ بوده ایم که این تکنیکهای غلط را از روی فیلمهای ماساژ بدون اعتبار فراگیری نموده بودند ! و این در حالی هست که فیلمهای آموزشی ما تحت نظارت مرکز معتبر بین المللی آموزش ماساژ تولید و ارائه میشود و اجرای تکنیکها هیچ صدمه ای به بدن نخواهد زد . و نکته مهم بعدی پشتیبانی و رفع اشکال میباشد ، اکثر فروشندگان اینترنتی فیلمهای ماساژ ، فیلمهایی را کپی و ارائه میکنند که  حتی خودشان یکبار هم این فیلمها را مشاهده نکرده اند ، چه برسد که بخواهند سوالات تکنیکی ماساژ شما را برطرف نمایند . و نکته دیگر اینکه شما از ما نسخه فیلم اصلی را خریداری مینمایید و مبلغی را که پرداخت مینمایید از لحاظ قانونی و یا شرعی دارای مشکل نمیباشد . 

4- آیا پس از خریدن فیلم امکان پس دادن آن وجود دارد ؟

خیر ، پس از واریز مبلغ ، امکان مرجوع نمودن وجود نخواهد داشت .

5- آیا میتوانم فقط قسمتهایی از فیلمهای ماساژ را خریداری نمایم ؟

هر فیلم شامل چند قسمت میباشد ، شما میتوانید بر اساس نیاز خود میتوانید سری قسمتهای مختلف یک درس را که نیاز دارید خریداری نمایید . به طور مثال زمانیکه تریتمنت پوست صورت را انتخاب میکنید ، شامل 7 قسمت میباشد که همگی تشکیل یک دوره را میدهند که شما میبایستی دوره را کامل دریافت نمایید .

6- من سالن آرایش دارم به نظر شما کدام قسمت فیلم آموزشی ماساژ برای من مناسب هست ؟

برای سالنهای آرایشی بهترین فیلمهای کاربردی سری کامل ماساژ و تریتمنت صورت ، و ماساژ پاها ، و ماساژ روی صندلی بهترین گزینه میتواند باشد .

7- من در استخر به عنوان ماساژور مشغول به کار هستم ، به نظر شما کدام قسمت از این فیلمهای ماساژ میتواند برای من مفید باشد ؟

بهترین گزینه برای شما ، فیلمهای آموزشی ماساژ آروما ، ماساژ پاها ، و ماساژ ورزشی میباشد  . که البته قسمتهایی از فیلم ماساژ صورت هم میتواند برای شما مفید باشد .

8- آیا فیلمهای شما برای من که شاغل نیستم و میخواهم در خانه برای اعضای خانواده ماساژ انجام دهم میتواند مفید باشد ؟

بله ، تمامی سریهای فیلمهای آموزشی ماساژ مرکز ما ، میتواند برای شما مفید باشد . که بستگی به علاقه شما دارد .

9- من پزشک هستم و متخصص پوست و مو ، میخواهم در کلینیک خود قسمتی را راه اندازی کنم که کار ماساژ در آنجا انجام گیرد ، کدام فیلم آموزشی شما میتواند برای مرکز ما مفید باشد ؟

با توجه به تخصص شما کلیه فیلمهای آموزشی ماساژ و اسپای صورت ، ماساژ و اسپای بدن و ماساژ آروما میتواند برای کلینیک شما مفید باشد .

10- برای مرکز فیزیوتراپی کدام فیلم ماساژ را به من معرفی میکنید ؟

برای مرکز فیزیوتراپی بهترین گزینه ماساژ سنتی تای ، ماساژ ورزشی میباشد .

11- من مربی ماساژ هستم ، آیا این فیلمها ماساژ میتواند به من هم کمک کند و کدام سری از این فیلمهای ماساژ میتواند برای من مفید باشد ؟

بله ، چرا که بسیاری از مربیان ماساژ از لحاظ تکنیکی اشکالاتی دارند که با دیدن این فیلمها رفع میشود . و برای شما که به صورت تخصصی کار میکنید تمامی سریهای فیلم ماساژ را پیشنهاد میکنیم .

12- برای خرید این فیلمها در داخل ایران چه مراحلی باید طی نمایم ؟

اگر در داخل ایران هستید ، ابتدا فیلم و یا فیلمهای مورد نظر خود را انتخاب مینمایید و پس از واریز وجه مبلغ مورد نظر  ، فرم ثبت نام اینترنتی را پر و ارسال مینمایید ، پس از تایید واریزی شما توسط بانک ، طبق روال وبسایت فروش فیلمهای ماساژ ، فیلمها برای شما به آدرس ایمیل شما ارسال میشوند .

13- برای خرید این فیلمها در خارج از ایران چه مراحلی باید طی نمایم ؟

اگر در خارج از ایران هستید ، به صورت مستقیم و پرداخت توسط سرویس پی پال ، فیلمها به ایمیل شما ارسال خواهد شد . 

14- آیا امکان دیدن فیلمها با موبایل و یا آی پد و آی فون قابل مشاهده میباشد یا نیاز به امکانات خاصی دارد ؟

کلیه فیلمها بر روی هر دستگاهی که به اینترنت وصل شود و قابلیت نمایش فیلم را داشته باشد، قابل مشاهده هست  و مشکلی وجود نخواهد داشت و نیاز به امکانات خاصی نمیباشد . البته برای استفاده از این سرویسها مبلغی اضافه تر میبایستی پرداخت شود . 

15- چرا فیلمها را بر روی سی دی و یا دی وی دی نمیفروشید ؟ من این فیلمها را بر روی دی وی دی و یا سی دی نیاز دارم ، آیا امکانش وجود دارد ؟

با توجه به امکاناتی که امروزه اینترنت در اختیار ما قرار داده است ، و نیز امکان دستیابی بسیار سریع توسط اینترنت ، بهترین روش اینترنتی میباشد . و شما امکان رایت بر روی دی وی دی برای استفاده شخصی خودتون را خواهید داشت . و البته همیشه این فیلمها در ایمیل شما باقی میماند مگر اینکه خودتان آنها را پاک نمایید  .

16- اگر من تمامی فیلمها را خریداری کنم به من تخفیف تعلق میگیرد ؟

خیر ، قیمتها بسیار مناسب هستند و نمیتوانیم تخفیف بدهیم ، اما برای کسانیکه همه فیلمها را یکجا خریداری میکنند امتیازاتی قائل خواهیم شد . و برای تعدادی از مشتریان جوایزی ارسال خواهیم نمود . 

17- آیا من میتوانم کد رمز خود و یا فیلمهای خود را در اختیار دوستانم قرار دهم ؟

خیر ، این کار غیر قانونی میباشد و علاوه بر اینکه پیگرد قانونی خواهد داشت ، دسترسی شما به فیلمها قطع خواهد شد . با توجه به اینکه نام کاربری شما آدرس ایمیل شما میباشد ورود و خروج شما به همراه آی پی شما در سایت ما ثبت خواهد شد و قابل پیگیری خواهد بود .

18- در صورتیکه به طور اتفاقی رمز ورودی خود را فراموش کردم و یا گم کردم و یا در اختیار شخصی دیگر قرار گرفت چه باید کرد ؟

در این صورت شما میبایستی بلافاصله برای ما ایمیل بزنید و موضوع را شرح دهید تا بلافاصله رمز شما عوض و به آدرس ایمیل شما  ارسال گردد .  توجه داشته باشید که همیشه صاحب آدرس ایمیلی که در زمان ثبت نام وارد کرده اید ، حق امتیاز مشاهده فیلم را خواهد داشت و رمز به هیچ وجه به آدرس ایمیل دیگری ارسال نخواهد گشت .

19- بعضی از آموزشگاههای خارجی پس از ارسال فیلم آموزشی ،مدرک آموزش از راه دور هم ارسال میکنند ، آیا شما چنین مدرکی را بدون برگزاری امتحان و یا دوره حضوری صادر میکنید ؟

در حال حاضر خیر ، چون مدرک های آموزش از راه دور از اعتبار دوره های حضوری بر خوردار نمیباشند و سعی ما بر این هست که مدارکی را تحویل بدهیم که دارای اعتبار بین المللی باشد . بنابراین پس از دیدن فیلمها ، میتوانید با مربیان ما هماهنگی جهت رفع اشکال حضوری نمایید که در این صورت میبایستی هزینه های دوره حضوری را نیز پرداخت نمایید . 

20- من ماساژور تیم فوتبال هستم ، کدامیک از  این فیلمها میتواند برای فوتبالیستها مفید باشد ؟

بهترین گزینه در ابتدا ماساژ پاها ( فوت ماساژ ) و سپس ماساژ ورزشی میباشد . البته ماساژ سنتی بدون روغن هم کارایی خواهد داشت .

21- ما یک معلول جسمی حرکتی در منزل داریم ، آیا این فیلمها میتواند به ما کمک کند ؟

بله ، در اینگونه موارد بهتر است ابتدا با پزشک معالج بیمار صحبت نمایید تا ایشان نوع ماساژ را برای شما انتخاب نمایند .

22- آیا فیلمهای ماساژ برای بیماران ام اس و یا سرطانی هم کاربرد دارد ؟

بله ، اما همانطور که قبلا هم توضیح داده شد ، ابتدا بایستی با پزشک معالج بیمار مشورت شود و طبق نظر ایشان ماساژ انجام شود ، مخصوصا برای بیماری سرطان و یا انواع سکته قلبی و یا مغزی ! از ماساژ دادن بیمار بدون تجویز و مشورت پزشک متخصص پرهیز نمایید .

23- آیا پس از دیدن فیلمهای ماساژ میتوانم جذب بازار کار شوم ؟ نظر شما در اینمورد چگونه هست ؟

برای اینکه شما جذب بازار کار شوید میبایستی به طور حرفه ای کار کنید ، و نظر ما این هست که حتما در دوره های حضوری رفع اشکال شرکت کنید . اما میتوانید قبل از دوره های حضوری فیلمهای آموزش ماساژ را تهیه و مشاهده کنید تا در دوره ها خیلی سریعتر تکنیکهای ماساژ را فراگیری نمایید ، و البته بعد از طی دوره حضوری به شما این اطمینان را میدهیم که به راحتی میتوانید جذب بازار کار شوید .

24- من در شهرستان زندگی میکنم و امکان رفتن به تهران برای چند روز را ندارم ، آیا امکان وجود دارد که با دیدن فیلمهای ماساژ طوری برنامه ریزی کنیم که یکروز جهت رفع اشکال و امتحان به تهران بروم ؟

بله ، شما میتوانید پس از خرید فیلمهای آموزشی ماساژ و ثبت نام در دوره حضوری ، اشکالات خود را توسط تلفن از مربی ماساژ سوال نموده و خود را برای دوره حضوری و رفع اشکال حضوری آماده کنید و سپس با هماهنگی با مربی ماساژ زمان مشخصی جهت رفع اشکالات تکنیکی ماساژ به تهران و یا نزدیکترین شهری که مربیان ما در آنجا آمادگی خود را اعلام کرده اند ، بروید ، که پس از تایید مربی ماساژ ، مدرک بین المللی ماساژ برای شما صادر و ارسال خواهد شد .

25- آیا امکان گذراندن دوره فقط در تهران هست ؟

خیر ، ما در شهرهای مختلفی مربی آموزش ماساژ داریم که بر اساس نیاز شما بهترین راه را به شما پیشنهاد میکنیم ، البته در حال حاضر مربیان ما در تهران ، مشهد ، اصفهان ، بوشهر ، بندرعباس ، گرگان ، ایلام و کرج حضور دارند که به این شهرها ، شهرهای جدید بر حسب نیاز  اضافه خواهد شد . 

26- فیلمهای آموزش ماساژ به چه صورت به ما تحویل داده خواهد شد ؟

فیلمهای آموزشی ماساژ فقط از طریق اینترنت و ارسال به ایمیل شما قابل دسترسی میباشد ، و همانطور که قبلا توضیح داده شد، به آدرس ایمیل شما لینک و رمز عبور ارسال خواهد شد. نام کاربری هم آدرس ایمیل شما میباشد. و البته شرایط دسترسی  در سایت فروش فیلمها موجود میباشد و گاهی امکان ارسال به ایمیل نیز فراهم میباشد . ( البته با توجه به مشکلات سرعت اینترنت در حال حاضر به آدرس ایمیل ارسال میشوند تا به راحتی در هر مکانی که اینترنت پر سرعت دارید بتوانید آنها را دانلود نمایید . 

27- من تمایل دارم در فروش فیلمهای آموزشی ماساژ با شما همکاری کنم ، آیا در این زمینه امکان همکاری با شما هست ؟

بله . لطفا فرم همکاری را پر و برای ما ارسال نمایید ، و در قسمت توضیحات برای ما در مورد درخواستتون شرح دهید . روش کلی کار به این صورت هست که شما میبایستی آدرس سایت خود که میخواهید فروش را انجام دهید به ما بدهید تا پس از بررسی و تایید به شما لینکی داده خواهد شد که در سایت خودتان میتوانید فیلمهای آموزشی ما را مستقیما بفروش برسانید ، در این حالت امکان پشتیبانی از طرف ما هست ، و معمولا بین 30 تا 50 درصد مبلغ فروش به همکار تعلق خواهد گرفت .

28- آیا فیلمهای شما به زبان انگلیسی میباشد ؟

خیر ، کلیه فیلمها به زبان فارسی میباشد .

29- من ناشنوا هستم ، آیا این فیلمها زیر نویس دارند ؟

بله در قسمتهایی که باید توضیح داده شود ، به زبان فارسی توضیح نوشته شده است .

30- چطور میتوانم قبل از خرید فیلم قسمتی از فیلم را ببینم ؟ میخواهم آزمایش کنم که آیا فیلم بر روی کامپیوتر من قابل مشاهده است ؟

لطفا برای ما ایمیل ارسال نمایید تا دموی نمایشی برای آزمایش روی کامپیوتر شما ، براتون ارسال شود . 

31- آیا فیلمهای آموزش ماساژ با اینترنت کم سرعت هم قابل مشاهده هست ؟ یا بایستی اینترنت پر سرعت داشته باشیم ؟

بله ، برنامه طوری طراحی شده است که امکان دیدن فیلم آموزشی ماساژ سرعت پایین اینترنت هم قابل مشاهده میباشد . و نیازی به اینترنت پر سرعت نمیباشد اما منطقی است که با سرعت کمتر زمان بیشتری برای بارگزاری فیلم نیاز هست ، اما پس از بارگزاری به راحتی میتوانید هر قسمت از فیلم را که بخواهید با سرعت مشاهده نمایید . در واقع اینترنت کم سرعت زمان اولیه بیشتری برای لود کردن فیلم نیاز دارد ، ولی پس از لود شدن از لحاظ سرعت پخش هیچ فرقی با اینترنت پر سرعت نمیکند ، بهترین روش این هست که با دیدن دموی آموزشی فیلم ماساژ ، سرعت اینترنت و یا کامپیوتر خود را آزمایش نمایید و سپس به خرید فیلمهای آموزشی ماساژ اقدام نمایید . ( در حال حاضر به آدرس ایمیل ارسال میگردد که بهترین راه میباشد و پس از دانلود فیلم نیازی به اتصال به اینترنت نخواهید داشت ) .

32- آیا من میتوانم پس از دیدن فیلم ، مربی شما شوم و در شهر خودم برای شاگردان جدید رفع اشکال انجام دهم و یا از آنها امتحان بگیرم ؟

بله ، اما به شرطی که حتما دوره حضوری مربیگری ما را زیر نظر یکی از مربیان ما گذرانده باشید و مدرک مربیگری ماساژ را زیر نظر یکی از مربیان ما گرفته باشید .

33- بعضی از لینکهایی که در قسمت معرفی فیلمهای آموزشی ماساژ هست فعال نیست و به رنگ خاکستری هست ، چرا ؟

بعضی از فیلمها هنوز برای فروش اینترنتی آماده نشده اند ، اما به زودی آماده فروش میشوند و سپس شما میتونید برای خرید اقدام نمایید . فیلمهایی که هنوز آماده فروش آنلاین نشده اند به رنگ خاکستری میباشند .

34- کیفیت نمایش فیلمهای آموزشی ماساژ چطور هست ؟

به طور کلی با توجه به اینکه این فیلمها به صورت آنلاین آموزش ماساژ را نمایش میدهند ، بنابراین ما اجبارا کیفیت تصویر را پایینتر آورده ایم و از افکتهای تصویری استفاده نکرده ایم تا سریعتر بارگزاری شود ، اما با این حال کیفیت تصویر بسیار خوب میباشد . موضوع مهم اجرای صحیح تکنیکهای ماساژ و کیفیت علمی و روش انتقال آموزش تکنیکهای ماساژ میباشد، ولی در هر صورت کیفیت را میتوانید با مشاهده دموی آموزش ماساژ مشاهده نمایید .

35- آیا این فیلمها را میتوانم به عنوان هدیه تولد برای دوستم تهیه کنم ؟

بله ، شما میتونید در زمان ثبت نام آدرس ایمیل دوستتان را ثبت کنید و برای ما در قسمت توضیحات بنویسید که هدیه تولد و یا هر مناسب دیگر میباشد ، تا ما علاوه بر ارسال رمز برای ایشان ، روز تولدش و یا مناسبت را هم از طرف شما تبریک بگوییم .

36- من ثبت نام کرده ام اما هنوز هیچ ایمیلی از طرف شما نگرفته ام ؟

رمز حداکثر پس از یک روز کاری برای شما ارسال میگردد ، بنابراین اگر تا یک روز ایمیلی دریافت نکردید ، لطفا دوباره ایمیل ارسال نمایید . و در نهایت اگر تا 3 روز باز هم ایمیلی دریافت نکردید لطفا با شماره تلفنهای موجود در سایت تماس بگیرید .  البته تا کنون چنین مشکلی پیش نیامده است و ما فیلمها را برای راحتی به آدرس ایمیل شما ارسال میکنیم. 

37- من رمز را وارد میکنم اما مشکل دارم ؟

لطفا ابتدا از کامپیوتر و اینترنت خود مطمئن شوید ، و اگر دموی  فیلم آموزش ماساژ را میتوانید مشاهده کنید به این معنی هست که کامپیوتر و اینترنت شما مشکل ندارد ، بنابراین برای ما ایمیل ارسال نمایید و مشکل را توضیح دهید ، ولی معمولا در چنین مواردی نام رمز را اشتباهی وارد تایپ شده است ، مثلا بدین صورت بوده است که صفحه کیبورد فارسی بوده است و رمز را وارد شده است ، و یا کپسلاک روشن بوده است و رمز وارد شده است ، بنابراین امکان ورود به سیستم وجود ندارد . ما برای رفع تمامی این مشکلات دموی آموزش ماساژ را قرار داده ایم که دقیقا مشخص شود مشکل از کجا میباشد و زمانیکه شما اقدام به خرید نموده اید به این معنی هست که هیچ مشکلی با دیدن فیلم دموی آموزش ماساژ و در نتیجه با دیگر فیلمهای آموزشی ماساژ در سایت ما ، ندارید .

38- من فیلم آموزش ماساژ را تهیه کرده ام اما شرکتی که در آنجا کار میکنم ، امکان دیدن فیلم روی سیستم کامپیوتر را بسته است و امکان دیدن فیلم را ندارم ، آیا امکان مرجوع هست ؟

خیر ، لطفا برای دیدن فیلم به مکان دیگری تشریف ببرید . و برای خرید قسمتهای دیگر فیلمهای آموزشی ماساژ ابتدا از امکان دسترسی خود مطمئن شوید و برای اینکار ابتدا دموی آموزش ماساژ را مشاهده نمایید تا اگر مشکلی هست مشخص شود .

39- معمولا در فیلمهای آموزشی قسمتهایی را آموزش نمیدهند تا شاگرد مجبور به حضور در کلاس حضوری شود ، آیا فیلمهای شما هم اینطور میباشد ؟

خیر ، در دوره های آموزش از راه دور ما که توسط همین فیلمها میباشد هیچ نکته پنهانی وجود ندارد و تکنیکهای ماساژ مطابق با استاندارد موجود ، کامل آموزش داده شده است . البته در کلاسهای حضوری بر اساس سوالات و یا گیرایی شاگردان و سطح کلاس ماساژ ، احتمال اینکه نکاتی بیشتر توضیح داده شود هست .

40- آیا با دیدن فیلمهای ماساژ درمانی میتوانیم ماساژ درمانی کنیم ؟

خیر ، بر اساس قوانین کشور ایران ، شما زمانی میتوانید کار درمانی کنید که مجوز درمان داشته باشید . و فیلمهای ماساژ درمانی برای کسانی هست که مجوز درمان دارند و البته دارای تحصیلات مربوطه و علم درمان میباشند . و فیلمهای ماساژ درمانی میتواند ابزاری باشد که در دست متخصص ماساژ درمانی دارای مجوز قرار گیرد و بنابراین مسئولیت درمان و یا استفاده نا بجا از تکنیکهایی که در فیلمهای ماساژ درمانی هست  بر عهده شخص استفاده کننده میباشد و مرکز ما هیچ مسئولیتی در این رابطه به عهده نخواهد داشت .

41- اگر به هر دلیل جهت مشاهده فیلمها مشکل داشته باشیم ، آیا امکان راهنمایی و رفع اشکال از طرف شما وجود دارد ؟

بله ، متخصصین نرم افزار مرکز ما آماده پاسخگویی و راهنمایی شما توسط ایمیل هستند .

42- آیا امکان کپی کردن و قرار دادن فیلمها در وبسایت شخصی خودمان برای فروش وجود دارد ؟

خیر ، اگر به هر دلیل و به هر طریق و یا قسمتهایی از فیلمهای ما را کپی و یا استفاده کنید ، از لحاظ قوانین داخلی ایران و قوانین بین المللی مجرم شناخته خواهید شد و پیگیری قانونی خواهد شد . فیلمهای ما ثبت بین المللی شده است و قابل پیگیری قانونی میباشد . و از طرفی همانطور که توضیح داده شده است شما میتونید برای فروش فیلمها با مرکز ما همکاری کنید و درصدی از فروش را بصورت قانونی دریافت نمایید ، بنابراین وقتی از راه قانونی و شرعی میتوانید کسب درامد داشته باشید چرا به فکر درامد غیر قانونی و غیر شرعی باشید .

43- با توجه به میزان درامدم این امکان را ندارم که همه قسمتها را یکجا خریداری کنم ، به نظر شما کدام قسمت از فیلمهای ماساژ مهمتر هست که ابتدا خریداری شود ؟

تقسیم بندی و قیمت گذاری فیلمهای ماساژ طوری انتخاب شده است که شما برای شروع به راحتی میتوانید یک قسمت را خریداری نمایید و سپس بعد از مدتی قسمتهای بعدی را خریداری نمایید و البته بهترین کار این هست که شما از قسمتهای اول هر رشته ای که علاقه دارید شروع نمایید و به این فکر نباشید که کدام قسمت مهمتر هست ، چرا که سری فیلمهای آموزشی ماساژ مثل حلقه های یک زنجیر میمانند که همه به هم مرتبط هستند . مثلا اگر شما علاقه به ماساژ صورت دارید ، بهترین روش این هست که اولین قسمت دوره ماساژ صورت را خریداری نمایید ، اگر مرحله اول را بلد نباشید نه تنها نمیتوانید ماساژ کامل را اجرا نمایید ، بلکه به پوست صورت هم صدمه خواهید زد . مثلا در اکثر مراکز ماساژ بدون اینکه پوست صورت را تمیز کنند اقدام به ماساژ دادن مینمایند که این روش میتواند به پوست صدمه بزند .

44- بهترین روش برای فراگیری از روی این فیلمهای آموزشی ماساژ چیست ؟

بهترین روش برای فراگیری از راه دور تکنیکهای عملی ماساژ این هست که شما ابتدا چند بار فیلم را مشاهده نمایید و سپس هر تکنیک را همزمان روی مدل پیاده سازی کنید و تا زمانیکه یک تکنیک را فراگیری نکرده اید ، تکنیک بعدی را شروع نکنید . و به هیچ وجه برای فراگیری تکنیکهای ماساژ عجله نکنید ، و مرحله به مرحله که فراگیری تکنیکهای ماساژ پایان یافت ، کل مراحل را روی مدل و همراه با فیلم آموزشی ماساژ تکرار کنید ، آنقدر تکرار کنید تا کل مراحل را به درستی بتوانید انجام دهید . و البته پس از فراگیری کل تکنیکهای ماساژ ، هر چند مدت یکبار دیگر فیلم را نگاه کنید که باز هم اگر مرحله ای را فراموش کرده اید دوباره یادآوری شود .

45- آیا در فیلمهای ماساژ کاملا میتونیم تکنیکها را ببینیم و دقت فیلم تا چه حد هست ؟

این فیلمها بر اساس استاندارد فیلم آموزشی از راه دور ماساژ تولید شده اند و البته فیلم از چند زاویه نمایش داده میشود که شما میتونید به راحتی تکنیکهای ماساژ را فراگیری نمایید . فیلمبرداری از نزدیک انجام شده است و تکنیکهای ماساژ کاملا مشخص میباشد .

46- بهترین وسیله برای دیدن این فیلمها چیست ؟

بهترین وسیله برای دیدن این فیلمها ، کامپیوتر شخصی ، نوت بوک ، آی پد ، آی فون ، و به طور کلی هر وسیله ای که قابلیت نمایش فیلم را داشته باشد . اما این فیلمها برای نمایش روی تلویزیون ها با صفحه بزرگ طراحی نشده اند .

47- به طور کلی شهریه دوره ها به چه صورت میباشد ؟ 

به طور کلی شهریه ها طوری تنظیم شده است که شاگردان بتوانند به راحتی مبالغ را پرداخت نمایند . ولی بر اساس نوع رشته ، شهر ، تعداد نفرات حضور در کلاس رفع اشکال ، مختلف میباشد که میتوان با مربی مستقیما در این خصوص صحبت نمایید . 

توجه : کلیه قوانین و شرایط بر اساس زمان احتمال تغییر وجود خواهد داشت که در وبسایت نوشته خواهد شد ، و همچنین مرکز ما هیچ مسئولیتی در مقابل استفاده نا بجا از تکنیکها و یا فیلمهای آموزشی ، نخواهد داشت . خرید و یا ثبت نام در دوره های ما به صورت حضوری و یا غیر حضوری ، به معنی قبول کلیه شرایط مرکز ما میباشد ، قبل از ثبت نام و خرید شرایط را مطالعه نمایید . 

 

 
 

  © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved