از تاریخ بهمن ماه 1394 مدارک به زبان فارسی توسط این مرکز و یا مربیان و نمایندگیهای مرکز ما صادر نمیشود ، در صورتیکه تحت نام مرکز ما به شما مدرک فارسی ارائه شود ، مدرک تقلبی میباشد و مورد تایید ما نمیباشد 


 معرفی مرکز و صدور مدارک بین المللی آموزش ماساژ ایران  انجمن طب سنتی تایلند 


1-    انجمن طب سنتی تایلند از پزشکان و متخصصان ویژه تشکیل گردیده است ، و مدیریت  مرکز بین المللی آموزش انجمن طب سنتی تایلند به عهده استاد والانژاد  میباشد . 

 ( استاد والانژاد اولین متخصص ایرانی است که دارای مدارک معتبر بین المللی جهت تربیت مربی انواع رشته های تخصصی - منجمله تای ماساژ تخصصی پیشرفته - و ارائه خدمات طب سنتی مورد تایید کشور تایلند میباشد ، ایشان از بنیان گذاران رشد مجدد این علوم باستانی در ایران میباشند و برای ارائه خدمات بین المللی به همکاران و هم وطنان عزیز در ایران و یا خارج از ایران  این وبسایت فارسی زبان را راه اندازی کرده اند و از تمامی مراکز آموزشی ، علمی  ، تحقیقی ، تولیدی ، اساتید و مربیان ، دانشجویان و کلیه علاقمندان در داخل و یا خارج از ایران جهت ارائه هر چه بهتر خدمات علمی و آکادمیک در رابطه با سلامتی  و تندرستی دعوت به عمل می آید )  


2-    کلیه مدارکی که در مرکز بین المللی آموزش انجمن طب سنتی تایلند  صادر میشود ، مورد تایید وزارت امور خارجه تایلند نیز میباشد . که در صورت نیاز دانشجو ، تایید وزارت امور خارجه تایلند نیز روی مدارک  قرار خواهد گرفت.  و این امکان نیز فراهم شده است که مراحل تایید مدارک توسط سفارت کشور مورد نیاز نیز توسط ما انجام پذیرد . ( در این حالت درخواست کننده هزینه این خدمات را پرداخت مینماید )

 

3-    کلیه مدارک صادر شده  بر روی سایت  مرکز بین المللی تایید اسناد و مدارک به آدرس  www.idwcenter.com قرار میگیرد ، که با وارد کردن کد ملی  در تمامی کشورها مدارک قابل مشاهده و دسترسی میباشند ، افرادی که فاقد کد ملی باشند میبایستی کد رجیستر  Reg No  را وارد نمایند .  کلیه دانشجویان و هنرجویان قدیمی نیز میتوانند مدارک خود را اسکن و توسط مربیشان و یا مستقیما به آدرس ایمیل ما ارسال نمایند تا پس از تایید در وبسایت تایید مدارک معتبر قرار گیرد .


4-    گاهی مشاهده شده است که برخی از افراد خود را از مربیان و یا نمایندگان مرکز ما معرفی کرده اند ،  که مورد تایید ما نبوده اند بنابراین  لطفا قبل از آموزش ، صحت درستی ارتباط مربی با ما را توسط ایمیل مرکز که در زیر آمده است سوال کنید تا با خیال آسوده دوره را زیر نظر مربی و یا مرکز نمایندگی ما در ایران و یا کشورهای دیگر طی نمایید . گاهی اوقات مشاهده میشود که متاسفانه برخی از مربیان و یا اساتید اقدام به آموزش دوره ای مینمایند که در تخصص آنها نمیباشد ، که در اینصورت دوره برگزار شده مورد تایید ما نمیباشد و هیچ مدرکی برای شاگرد صادر نخواهد شد و مسئولیت فقط با خود مربی و شاگردان میباشد ، قبل از گذراندن دوره ، مدرک مربیگری استاد را مشاهده نمایید و سپس از مرکز ما در این خصوص استعلام نمایید . البته گاهی صدور و ارسال مدرک مربیگری زمانبر میباشد که در صورت استعلام دانشجو توسط ایمیل info@iranbodywork.com  پاسخ داده خواهد شد .


5-       نمونه مدارک مورد تایید بصورت تصویر در زیر آمده است  : ( برچسب لیزری با شماره سریال گاهی بر روی عکس و گاهی پشت مدرک چسبانده میشود ، مرکز بین المللی آموزش کار روی بدن روی مدرک انگلیسی نوشته شده است  international bodywork training center    و هر مدرک دارای کد بین المللی منحصر به فرد میباشد )

تای ماساژ
آموزش تای ماساژ پیشرفته

  © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved