آموزش ماساژ 

کاملترین دوره های آموزش ماساژ به صورت حضوری و نیمه حضوری در مرکز آموزش ماساژ ایران برگزار میگردد ، این دوره های آموزشی ماساژ بر اساس استانداردهای بین المللی تعریف شده است که در پایان به هنرجویان مدارک معتبر بین المللی ارائه خواهد شد ، نمونه مدارک در وبسایت قرار داده شده است .

در مرکز آموزش ماساژ ایران از اساتید و مربیان آموزش دیده معتبر برای آموزش انواع ماساژ بدن استفاده میشود که کاملا مسلط به آموزش این دوره های آکادمیک و یا ماساژهای سنتی میباشند . برخی از دوره های آموزش ماساژ شامل آموزش ماساژ ورزشی ، آموزش ماساژ آروما ، آموزش ماساژ درمانی ، آموزش ماساژ سنگهای داغ ، آموزش ماساژ روی صندلی ، آموزش ماساژ شیاتسو ، آموزش ماساژ چی کنگ ، آموزش ماساژ تای سنتی ، آموزش ماساژ حرفه ای با روغن ، ماساژ پاها ، ماساژ دستها ، ماساژ کمر و گردن میباشد . البته دوره های آموزشی آکادمیک که شامل چندیدن دوره آموزش ماساژ هم برای اولین بار در ایران ارائه میگردد که میتوان دوره های ماساژ تراپیست   ،  اسپا ماساژ تراپیست و متخصص حرفه ای ماساژ با روغن را نام برد . به زودی رشته های آموزشی دیگر ماساژ نیز اضافه خواهد شد . 

این دوره ها برای اقشار مختلف تعریف شده است ، بدین صورت که علاوه بر افراد متخصص و پزشکان و پرستاران و ... افراد عادی که هیچ زمینه ای در رابطه با علوم و فنون ماساژ ندارند میتوانند از این دوره های آموزشی کوتاه مدت و فشرده استفاده نمایند ، بخصوص افرادی که تمایل به داشتن مدارک معتبر بین المللی و یا حضور در بازار کار بین المللی دارند.  

جهت حضور در این دوره های میتوانید فرم ثبت نام را پر نمایید و یا از طریق شماره تلفنهای ما با ما تماس بگیرید . 


  © 1389 مرکز آموزش ایران ، تمامي حقوق محفوظ است 

Copyright © 2010 IranBodyWork.com , All rights reserved